Rozrzucane przez wiatr odpady zaśmieciły nawet teren pobliskiego przedszkola w Katowicach. Konieczna była interwencja, by firma po sobie posprzątała.

Rozrzucane przez wiatr odpady zaśmieciły nawet teren pobliskiego przedszkola w Katowicach. Konieczna była interwencja, by firma po sobie posprzątała.

14 lutego 2020 Wyłączono przez administrator

Więcej – czytaj poniżej.
***
Wszystkie nasze informacje i artykuły: https://katowicedzis.pl/
Regularnie tu zaglądaj – nie wszystko publikujemy na Facebooku.
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis
Jej członkom wyświetla się więcej naszych facebookowych postów.
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.
***
Nasza nowa usługa. Ogłoszenia. Całkowicie bezpłatne – dla każdego.
***

Do nieprzyjemnej sytuacji doszło w rejonie ul. Mieszka. Firma remontująca blok niewłaściwie zabezpieczyła odpady.

Odpady powstałe przy remoncie bloku były składane w pobliżu bloku. O ile same materiały budowlane, służące do prowadzenia prac, były starannie zabezpieczone, o tyle odpady rzucano obok budynku bez myślenia o tym, że mogą zaśmiecić okolicę.

Wiatr rozwiewał je i rozrzucał. Śmieci pokrywały coraz większy teren. Dostały się nawet na teren pobliskiego przedszkola.

Dopiero interwencja katowickiej straży miejskiej sprawiła, że zostały uprzątnięte. Firma prowadząca remonty tego typu, powinna wiedzieć jak prowadzić roboty, by nie pozostawiać po sobie przysłowiowego wysypiska. Miejmy nadzieję, że był to jednorazowy przypadek, który nie powtórzy się już ani w Katowicach, ani w innym mieście, gdzie będą prowadzone prace remontowe.

Fot. Straż Miejska w Katowicach.

[rl_gallery id=”14993″]