Pobicie w centrum Katowic. Tym razem twarz sprawcy jest doskonale widoczna.

Pobicie w centrum Katowic. Tym razem twarz sprawcy jest doskonale widoczna.

27 lutego 2020 Wyłącz przez administrator

Więcej – czytaj poniżej.
***
Wszystkie nasze informacje i artykuły: https://katowicedzis.pl/
Regularnie tu zaglądaj – nie wszystko publikujemy na Facebooku.
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis
Jej członkom wyświetla się więcej naszych facebookowych postów.
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.
***
Nasza nowa usługa. Ogłoszenia. Całkowicie bezpłatne – dla każdego.
***

Policja poszukuje mężczyzny z wąsami i brodą, który pobił inną osobę w centrum Katowic. Mężczyzna ma jeszcze jeden znak szczególny – tatuaż na lewej ręce.

Do pobicia doszło 22 grudnia w lokalu na rondzie Gen. Jerzego Ziętka. Poniżej pełny komunikat policji i link do policyjnej storny z trzema zdjęciami sprawcy. Przypominamy, że ze względu na opinię prawną nie publikujemy zdjęć tego rodzaju.

„Publikujemy wizerunek podejrzewanego o pobicie mężczyzny w lokalu na Rondzie Generała Jerzego Ziętka w Katowicach. Jeżeli rozpoznajesz mężczyznę, skontaktuj się z policjantami z Komendy II Policji w Katowicach pod nr tel. 47 851 36 50, 47 851 25 25 lub pod adresem e-mail: kp2katowice.ka.policja.gov.pl.

Policjanci z Komisariatu II Policji w Katowicach prowadzą czynności w sprawie pobicia mężczyzny w lokalu mieszczącym się na Rondzie Generała Jerzego Ziętka w Katowicach. Do zdarzenia doszło 22 grudnia 2019 roku. Wizerunek podejrzewanego o pobicie zarejestrował monitoring. Podejrzewany mężczyzna ma widoczny tatuaż na lewym przedramieniu.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu II Policji w Katowicach pod nr tel. 47 851 36 50, 47 851 25 25 lub pod adresem e-mail: kp2katowice.ka.policja.gov.pl.

Gwarantujemy anonimowość”.

Link do policyjnej strony: http://katowice.slaska.policja.gov.pl/k14/informacje/wiadomosci/281581,Podejrzewany-o-pobicie-czy-rozpoznajesz.html