Zaginął 73-letni mieszkaniec Siemianowic Śląskich. Jak twierdzi rodzina, starszy pan jest schorowany i niezdolny do samodzielnej egzystencji.

Zaginął 73-letni mieszkaniec Siemianowic Śląskich. Jak twierdzi rodzina, starszy pan jest schorowany i niezdolny do samodzielnej egzystencji.

2 grudnia 2019 Wyłącz przez administrator

***
Wszystkie nasze informacje i artykuły: https://katowicedzis.pl/
Regularnie tu zaglądaj – nie wszystko publikujemy na Facebooku.
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis
Jej członkom wyświetla się więcej naszych facebookowych postów.
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.
***

Nasza nowa usługa. Ogłoszenia. Całkowicie bezpłatne – dla każdego.

***

W niedzielę 1 grudnia około 8.30 Stanisław Kaczmarek wyszedł z mieszkania, nie informując innych domowników, że zamierza je opuścić. Do chwili obecnej się nie odnalazł.

Pan Stanisław od dłuższego czasu nie wychodził z domu. Cierpi na demencję starczą. Ma problemy z pamięcią. Cierpi również na inne schorzenia.

Mężczyzna jest szczupłej budowy ciała, ma 172 cm wzrostu, oczy koloru piwnego, włosy ciemne zaczesywane na bok, nie posiada uzębienia. W chwili wyjścia z mieszkania ubrany był w ciemną czapkę z daszkiem, czarną kurtkę, ciemnoszare spodnie dresowe, koszulę, sweter koloru szarego oraz buty czarne z białą podeszwą zapinane na rzep.

Trwają poszukiwania seniora. Fotografia 73-latka wraz z rysopisem została przekazana taksówkarzom oraz kierowcom autobusów i tramwajów. Być może senior w ten sposób opuścił Siemianowice Śląskie.

Jeśli zauważycie samotną osobę w podeszłym wieku, o podobnym rysopisie, zapytajcie ją o imię i nazwisko. W razie potrzeby należy dzwonić na nr alarmowy 112.