Zmieniają się rozkłady jazdy trzech linii tramwajowych w Katowicach. Najpierw dwóch z nich , a dwa dni później kolejnej.

Zmieniają się rozkłady jazdy trzech linii tramwajowych w Katowicach. Najpierw dwóch z nich , a dwa dni później kolejnej.

20 listopada 2019 Wyłącz przez administrator

***
Wszystkie nasze informacje i artykuły: https://katowicedzis.pl/
Regularnie tu zaglądaj – nie wszystko publikujemy na Facebooku.
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis
Jej członkom wyświetla się więcej naszych facebookowych postów.
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.
***

Nasza nowa usługa. Ogłoszenia. Całkowicie bezpłatne – dla każdego.

***

Jak informuje ZTM, zmiany te związane są z budową centrum przesiadkowego w Zawodziu. W komunikacie oficjalnym czytamy, że: „modyfikacje wprowadzone są w związku z koniecznością dostosowania rozkładów do aktualnej organizacji ruchu tramwajowego w obrębie budowanego centrum przesiadkowego”.

W sobotę 23 listopada zmienione zostaną rozkłady jazdy linii nr 13 oraz 43. Tramwaje będą potrzebowały więcej czasu na pokonanie odcinka pomiędzy przystankami Zawodzie Zajezdnia – Zawodzie Łączna. Z komunikatu wynika również, że linie te będzie obsługiwał inny tabor niż dotychczas.

Z kolei rozkład jazdy linii nr 20 zostanie zmodyfikowany w poniedziałek 25 listopada. Ze zmianami dotyczącymi kursów tramwajów tej linii przewoźnik czeka na zakończenie prac torowych prowadzonych na trasie przejazdu.