Walka o życie ośmiomiesięcznej dziewczynki w parku trampolin w Chorzowie. Dziecko przestało oddychać. Dramatyczne chwile sfilmowała kamera.

Walka o życie ośmiomiesięcznej dziewczynki w parku trampolin w Chorzowie. Dziecko przestało oddychać. Dramatyczne chwile sfilmowała kamera.

8 listopada 2019 Wyłącz przez administrator

Więcej – czytaj poniżej.

***
Wszystkie nasze informacje i artykuły: https://katowicedzis.pl/
Regularnie tu zaglądaj – nie wszystko publikujemy na Facebooku.
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis
Jej członkom wyświetla się więcej naszych facebookowych postów.
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.
***

Nasza nowa usługa. Ogłoszenia. Całkowicie bezpłatne – dla każdego.

***

Na prośbę czytelnika przekazujemy link do nagrania dokumentującego tę dramatyczną walkę o życie. Dziewczynkę udało się uratować tylko i wyłącznie dzięki błyskawicznej reakcji i wiedzy, co należy w takim wypadku czynić.

Pogotowie było na miejscu 10 minut po zakończeniu akcji reanimacyjnej. Przeprowadzona została ona nie przez ratowników medycznych, lecz przez obsługę parku.

Te dramatyczne zdarzenia miały miejsce w chorzowskim Free Style Park prowadzonym przez Michała Starzyńskiego. Jedna ze znajdujących się na terenie kompleksu kobiet nagle zorientowała się, że jej ośmiomiesięczna córeczka przestała oddychać.

Kobieta podbiegła do pracowników kompleksu rozrywki prosząc o pomoc. Jedną z osób ratujących dziecko był właśnie właściciel obiektu.

Najpierw podejrzewano, że dziecko się zadławiło. Ale zwykła procedura stosowana w takich razach nie dała rezultatu. Dziewczynka zaczęła sinieć.

Starzyński położył dziecko na podłodze. Rozpoczął reanimację. Po kilku minutach maleństwo zaczęło samodzielnie oddychać – relacjonował Starzyński w rozmowie z Polsat News.

Dziewczynka trafiła do szpitala. Była w stanie określanym jako dobry. Na koniec nasza prośba – udostępnij tę publikację.

Poniżej link do strony z nagraniem akcji ratowniczej:
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-11-04/niemowle-bylo-sine-nie-oddychalo-reanimacja-w-centrum-rozrywki-wideo/