W trzech pożarach budynków mieszkalnych jedna osoba zginęła. Są poszkodowani. Dziś nad ranem konieczna też była ewakuacja.

W trzech pożarach budynków mieszkalnych jedna osoba zginęła. Są poszkodowani. Dziś nad ranem konieczna też była ewakuacja.

11 listopada 2019 Wyłączono przez administrator

Więcej – czytaj poniżej.

***
Wszystkie nasze informacje i artykuły: https://katowicedzis.pl/
Regularnie tu zaglądaj – nie wszystko publikujemy na Facebooku.
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis
Jej członkom wyświetla się więcej naszych facebookowych postów.
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.
***

Nasza nowa usługa. Ogłoszenia. Całkowicie bezpłatne – dla każdego.

***

Bytom, Sosnowiec, Katowice. W tych miastach doszło do pożarów. Za każdym razem paliły się mieszkania w budynkach wielorodzinnych.

O 16.38 straż pożarna otrzymała zgłoszenie, że płonie mieszkanie na drugim piętrze budynku przy ul. Przemysłowej w Bytomiu.

W pożarze tym ucierpiały dwie osoby. Trafiły one do szpitala. Akcję gaśniczą strażacy zakończyli po dwóch godzinach od przyjęcia zgłoszenia.

O godzinie 22.34 kolejny alarm ogniowy. Tym razem w Sosnowcu. Płonęło mieszkanie na piątym pietrze budynku przy ul. Warszawskiej.

Ten pożar był najbardziej tragiczny. W dymie i płomieniach zginęła jedna osoba.

Nad razem doszło do kolejnego pożaru. Tym razem w Katowicach.

O godzinie 5.18 strażacy zostali powiadomieni o płonącej piwnicy w budynku przy ul. Narutowicza.

Ten pożar – choć w piwnicy – również stanowił zagrożenie dla życia i zdrowia ludzi. Mimo tej wczesnej pory konieczna była ewakuacja 14 osób. Ewakuowanym zapewniono tymczasowe schronienie w podstawionym na miejsce akcji autobusie.

Na zdjęciu: strażacy OSP Szopienice podczas jednej ze swych akcji. Fot. OSP Katowice Szopienice. Na koniec nasza prośba – udostępnij tę publikację.