Kradzież uwieczniona na zdjęciu. Złodziej nie przejmował się skierowaną w jego kierunku kamerą. Czy nam się tylko wydaje, że się pogardliwie uśmiecha?

Kradzież uwieczniona na zdjęciu. Złodziej nie przejmował się skierowaną w jego kierunku kamerą. Czy nam się tylko wydaje, że się pogardliwie uśmiecha?

7 listopada 2019 Wyłącz przez administrator

Więcej – czytaj poniżej.

***
Wszystkie nasze informacje i artykuły: https://katowicedzis.pl/
Regularnie tu zaglądaj – nie wszystko publikujemy na Facebooku.
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis
Jej członkom wyświetla się więcej naszych facebookowych postów.
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.
***

Nasza nowa usługa. Ogłoszenia. Całkowicie bezpłatne – dla każdego.

***

Katowicka policja zwraca się z kolejnym apelem do obywateli. Tym razem prosi o pomoc w ustaleniu personaliów złodzieja, który został nagrany podczas kradzieży w jednym z katowickich sklepów kilka miesięcy temu.

Podobnie jak w przypadku okradzionego jubilera (o czym pisaliśmy) i tym razem złodziej okradał upatrzony przez siebie sklep przez dwa dni z rzędu. On jednak kradł nie kosztowności, lecz perfumy.

Okradziony sklep znajduje się przy al. Roździeńskiego 200. Złodziej odwiedził go 26 i 27 kwietnia. Przywłaszczył w sumie zapachy o wartości ponad 2 tys. zł.

Być może się mylimy, ale wydaje nam się, że na zdjęciu złodziej pogardliwie się uśmiecha. Zdjęcie i oficjalny komunikat znajdziecie na stronie, do której link poniżej:
http://katowice.slaska.policja.gov.pl/k14/informacje/wiadomosci/273528,Podejrzewany-o-kradziez-perfum-czy-rozpoznajesz.html