Pokazano jak wygląda. Podano jak się nazywa. Trwają poszukiwania bandyty, który zaatakował hokeistę GKS Katowice.

Pokazano jak wygląda. Podano jak się nazywa. Trwają poszukiwania bandyty, który zaatakował hokeistę GKS Katowice.

6 października 2019 Wyłącz przez administrator

Więcej – czytaj poniżej.

***
Wszystkie nasze informacje i artykuły: https://katowicedzis.pl/
Regularnie tu zaglądaj – nie wszystko publikujemy na Facebooku.
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis
Jej członkom wyświetla się więcej naszych facebookowych postów.
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.
***

Nasza nowa usługa. Ogłoszenia. Całkowicie bezpłatne – dla każdego.

***

Do wiadomości publicznej podano personalia bandyty, który zaatakował Jaakko Turtiainena, fińskiego zawodnika GKS Katowice. To niejaki Paweł Duszyński.

Szczegóły bandyckiego napadu opisaliśmy w tekście: Hokeista GKS Katowice pobity w trakcie rozgrzewki przed meczem. Ważny apel katowickiego klubu.
Link:
https://katowicedzis.pl/2019/10/hokeista-gks-katowice-pobity-w-trakcie-rozgrzewki-przed-meczem-wazny-apel-katowickiego-klubu/

Dane Pawła Duszyńskiego oraz wizerunek jego twarzy opublikowane zostały za zgodą prokuratury. Pełny komunikat policji poniżej:

„Publikujemy wizerunek podejrzewanego o dokonanie rozboju na zawodniku drużyny z Katowic. Jeżeli wiesz, gdzie przebywa mężczyzna, skontaktuj się z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem tel. 32 47 87 200, bądź najbliższą jednostką Policji, wybierając numer 112. Gwarantujemy anonimowość!
Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju prowadzą sprawę rozboju, do którego doszło wczoraj, około godziny 17.00, na Al. Jana Pawła II. Dwaj mężczyźni zaatakowali zawodnika katowickiej drużyny hokeja i zabrali mu koszulkę z logo klubu GKS Katowice. Jeden ze sprawców napadu, 15-letni jastrzębianin niedługo po zdarzeniu trafił w ręce policjantów. Policjanci wciąż poszukują drugiego z mężczyzn. To mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju:

Paweł Duszyński, ur. 12.02.1990 r., którego wizerunek publikujemy za zgodą prokuratora.

Wszyscy, którzy znają aktualne miejsce pobytu Pawła Duszyńskiego, proszone są o kontakt z jastrzębskimi policjantami pod nr tel. 32 47 87 200 lub najbliższą jednostką Policji – numer 112. Można też informować za pośrednictwem e-mail: dyżurny@jastrzębie.ka.policja.gov.pl”.