Niebywały tupet i bezczelność. Jeździł po torze rolkarskim samochodem.

Niebywały tupet i bezczelność. Jeździł po torze rolkarskim samochodem.

7 października 2019 Wyłącz przez administrator

Więcej – czytaj poniżej.

***
Wszystkie nasze informacje i artykuły: https://katowicedzis.pl/
Regularnie tu zaglądaj – nie wszystko publikujemy na Facebooku.
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis
Jej członkom wyświetla się więcej naszych facebookowych postów.
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.
***

Nasza nowa usługa. Ogłoszenia. Całkowicie bezpłatne – dla każdego.

***

Niedziela była wyjątkowo piękna. Toteż w Dolinie Trzech Stawów pojawiło się sporo osób, które zażywały rekreacji na torze rowerowo-rolkarskim.

Kilkadziesiąt minut po godzinie 15 można tam było zobaczyć biegaczy, rodziny z dziećmi – na rolkach i na rowerach. I jego.

Czarne audi najpierw przejechało od strony stawu Szlomiok w kierunku ul. Francuskiej. Była godz. 15.20, kiedy pojawiło się dokładnie na środku pętli rolkarskiej.

Kilka minut później ten sam samochód ponownie przejechał torem dla rolkarzy i rowerzystów. Tym razem jechał od strony ul. Francuskiej w kierunku Szlomioka.

Wyraźnie było widać, że kierowca nie zgubił się, ani nawet nie usiłował skrócić sobie drogi. Po prostu postanowił sobie tam pojeździć.

Nie tylko zanieczyścił powietrze. To tylko chwilowa niedogodność. W czasie jego przejazdu na torze widzieliśmy naprawdę małe szkraby na rowerkach dziecięcych. Przejazd samochodu w miejscu, gdzie ludzie czują się bezpiecznie i niekoniecznie spodziewają się aut, najzwyczajniej stwarzał zagrożenie.

Mamy trzy zdjęcia wspomnianego pojazdu – na torze rowerowo-rolkarskim i już poza nim, na wysokości stawu Szlomiok. Pokazują auto, które jeździ sobie po torze raz wte a raz we wte. Wobec tak niesłychanej bezczelności prowadzącego samochód kierujemy je do katowickiej straży miejskiej.