Pamiętacie ten szał? Szykuje się powtórka.

Pamiętacie ten szał? Szykuje się powtórka.

22 sierpnia 2019 Wyłącz przez administrator

***
Wszystkie nasze informacje i artykuły: https://katowicedzis.pl/
Regularnie tu zaglądaj – nie wszystko publikujemy na Facebooku.
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis
Jej członkom wyświetla się więcej naszych facebookowych postów.
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.
***

Nasza nowa usługa. Ogłoszenia. Całkowicie bezpłatne – dla każdego.

***

Nikomu już nie udało się powtórzyć sukcesu akcji zorganizowanej kilka lat temu przez Biedronkę. Polacy na punkcie Gangu Słodziaków dosłownie oszaleli.

Maskotki były tak popularne, że kilka razy doszło do włamań i kradzieży, gdzie łupem padały nie alkohol, słodycze czy pieniądze, lecz naklejki uprawniające do odbioru kolejnej maskotki. Słodziaki pojawiły się na giełdach internetowych. Kupić je można było nie tylko na Allegro, lecz również na Ali Express.

Szykuje się powrót Gangu Słodziaków. Ich sukcesu nie udało się nikomu powtórzyć, choć były takie próby. Czy Biedronka zdoła powtórzyć tamten sukces?

Jak nas poinformowały służby prasowe Jeronimo Martins, 26 sierpnia Gang Słodziaków ponownie wkroczy do Biedronki. Liczyć ma cztery duże i sześć małych pluszaków.

Tegoroczny gang to duże Słodziaki: borsuk Bartek, nietoperz Nikodem, dzięcioł Dominik, sarenka Hania oraz ich mali przyjaciele: lisek Lucuś, pszczółka Pola, nietoperz Nikoś, dzięciołek Dominiczek, sówka Zosia i zajączek Zuzia.

Nowe Słodziaki stały się bohaterami kolejnej książki opowiadającej o przygodach na leśnej polanie. Wszystkie maskotki oraz książkę będzie można zdobyć za darmo dzięki regularnym zakupom w sieci Biedronka.

Fot. Wikimedia/Henryk Borawski.