Premier przyjeżdża do Katowic. Będzie uczestniczył w festynie rodzinnym. Przy okazji przypominamy o ewentualnych utrudnieniach w ruchu.

Premier przyjeżdża do Katowic. Będzie uczestniczył w festynie rodzinnym. Przy okazji przypominamy o ewentualnych utrudnieniach w ruchu.

21 lipca 2019 Wyłącz przez administrator

***
Wszystkie nasze informacje i artykuły: https://katowicedzis.pl/
Regularnie tu zaglądaj – nie wszystko publikujemy na Facebooku.
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis
Jej członkom wyświetla się więcej naszych facebookowych postów.
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.
***

Dziś premier Mateusz Morawiecki zawita do Katowic. Jak wspomnieliśmy, weźmie udział w festynie, lecz najpierw czekają go obowiązki reprezentacyjne.

Przyjazd premiera do Katowic wiąże się ze świętem policji. O godz. 12 powinno rozpocząć się oficjalne wystąpienie szefa rządu na pl. Bolesława Chrobrego.

O godz. 13.30 premier ma uczestniczyć w festynie rodzinnym z okazji święta policji. Festyn odbywać się będzie na pl. Sejmu Śląskiego.

Festyn rozpocznie defilada oraz pokaz musztry paradnej w wykonaniu Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Kolejnego pokazu musztry paradnej dokona Kompania Honorowa Oddziału Prewencji Policji w Katowicach.

Podczas festynu prezentowany ma być sprzęt policyjny czy umundurowanie. Przewidziano wiele atrakcji i niespodzianek zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych pasjonatów formacji mundurowych.

O 14.45 odbędzie się Koncert Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach wraz z Przyjaciółmi.