Kolejny incydent ze zboczeńcem. Ten upatrzył sobie dziewczynki w wieku 8 i 9 lat.

Kolejny incydent ze zboczeńcem. Ten upatrzył sobie dziewczynki w wieku 8 i 9 lat.

6 lipca 2019 Wyłącz przez administrator

***
Niektóre wcześniejsze publikacje – niżej (dot. tel.).
Inne informacje i artykuły: https://katowicedzis.pl/
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis
Jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty.
***

I po raz kolejny doszło do tego w Tychach. Mężczyzna zjawił się na placu zabaw, gdzie były dwie dziewczynki. Następnie obnażył się przed nimi.

Obnażony zboczeniec wykonywał ruchy naśladujące stosunek seksualny. Wystraszone dziewczynki uciekły z placu zabaw i poprosiły przechodzącą obok kobietę o pomoc.

Do tego incydentu doszło 29 maja na placu zabaw przy parku „Pod Żyrafą”. Kobieta zatelefonowała na policję. Jednak, gdy policjanci zjawili się na miejscu, zboczeńca już nie było.

Dzieci zostały przesłuchane przez sąd. Na podstawie ich opisu policyjny rysownik sporządził dwa portrety pamięciowe. Zostały one upublicznione wczoraj – za zgodą prokuratury.

Może go poznajecie? Jeśli tak – wiecie co robić.

Rysopis 1: mężczyzna w wieku około 30-32 lat, wzrost ok. 175-177 cm, krępej budowy ciała, twarz okrągła, cera blada, czoło zasłonięte, brwi blond, proste, średniej szerokości, umiejscowienie średnie, oczy średnio rozwarte, średnio rozstawione, średnio osadzone, ustawienie szpary ocznej skośne ku górze, z fałdą powieki górnej, noś średniej długości, gruby, szpara ustna falista, bródka średnia kulista, bez zarostu na twarzy, ubrany w bluzę z kapturem wkładaną przez górę w kolorach moro (plamy), spodnie dżinsowe szare.

Rysopis 2: mężczyzna w wieku około 30 lat, wzrost ok. 175-177 cm, krępej budowy ciała, twarz okrągła, cera normalna, czoło zasłonięte, brwi blond, proste, średniej szerokości, umiejscowienie średnie, oczy zielonkawe, średnio rozwarte, średnio rozstawione, średnio osadzone, ustawienie szpary ocznej skośne ku górze, z fałdą powieki górnej, noś średniej długości, średniej szerokości, grzbiet nosa prawdopodobnie prosty, usta średniej długości, grube, szpara ustna falista, bródka mała kulista, na twarzy w okolicy bródkowej i nosowej twarzy posiadał kilkudniowy zarost w kolorze jasnym oraz blizny i pory po trądziku w okolicy policzkowej twarzy, ubrany w bluzę z kapturem w szare plamy, spodnie prawdopodobnie dżinsowe koloru szarego w paseczki.

Policja apeluje o pomoc:

„Prosimy wszystkie osoby mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny na prezentowanych portretach pamięciowych o kontakt osobisty, listowny lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Tychach Al. Bielska 46.

Informacje proszę kierować bezpośrednio do Wydziału Kryminalnego KMP w Tychach na numer (32) 325-62-80, 112 bądź na dres e-mail: kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl”.

Fot. Wikimedia.