Dziś prezydent Andrzej Duda odwiedzi Katowice i inne miasta naszej aglomeracji. To ważna wiadomość m.in. dla pasażerów komunikacji miejskiej i kierowców.

Dziś prezydent Andrzej Duda odwiedzi Katowice i inne miasta naszej aglomeracji. To ważna wiadomość m.in. dla pasażerów komunikacji miejskiej i kierowców.

8 lipca 2019 Wyłącz przez administrator

 

***
Niektóre wcześniejsze publikacje – niżej (dot. tel.).
Inne informacje i artykuły: https://katowicedzis.pl/
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis
Jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty.
***

Ze względów bezpieczeństwa nie podaje się marszruty prezydenckiej kolumny. Natomiast przebieg wizyty jest znany.

Prezydent RP będzie dziś w Katowicach. Następnie pojedzie do Chorzowa, a później do Sosnowca.

O godz. 15.15 w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim odbędzie się uroczystość aktów powołania w skład Narodowej Rady Rozwoju. To planowane jest wystąpienie prezydenta.

Od strony ul. Lompy przewidziano, że stawać będą wozy transmisyjne już od godz. 13. Z pewnością też będą utrudnienia w przejeździe ul. Jagiellońską.

O godz. 16.30 Andrzej Duda powinien już być na granicy Katowic oraz Chorzowa. O tej porze ma spotkać się z mieszkańcami na terenie Górnośląskiego Parku Etnograficznego.

Z Chorzowa kolumna prezydencka przejedzie do Sosnowca. O godz. 18.30 również i w tym mieście zaplanowano spotkanie z mieszkańcami. Odbędzie się ono przy ul. Klimontowskiej, gdzie znajduje się Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej.

Aktualizacja:

Punkt w Katowicach o godz. 15.15 został odwołany. Reszta programu pozostaje bez zmian.