Wszędzie wzmożony ruch, korki. I auto jadące pod prąd.

Wszędzie wzmożony ruch, korki. I auto jadące pod prąd.

12 czerwca 2019 Wyłącz przez administrator

Napad na katowickiego radnego. Apelujemy do wszystkich świadków tego bandyckiego czynu. Nie pozwólmy, by sprawcy pozostali bezkarni.

Radio Katowice poinformowało, że do takiej niebezpiecznej sytuacji doszło na autostradzie A4 pomiędzy Katowicami a Gliwicami. W chwili pisania tekstu samochód jechał w stronę Gliwic.

Na wszystkich drogach tysiące samochodów. Ludzie spieszący do pracy. Również na autostradzie tłok w obu kierunkach.

Miała na sobie sportowy strój. Jej ciało znaleziono w Katowicach. Śledczy nie wykluczają żadnej wersji, z zabójstwem włącznie.

I to własnie na autostradzie – w godzinach najwyższego szczytu – pojawiło się auto jadące pod prąd. Zmierzało od strony Katowic w kierunku Gliwic pasami, którymi pędziły samochody do Katowic.

Nie wiadomo czy kierowca pomylił wjazdy, czy może chciał „sprytnie” ominąć lokalny zator i ku swojemu zaskoczeniu wjechał na niewłaściwe pasy ruchu. W każdym razie widząc swoją pomyłkę nie zatrzymał auta i nie zawrócił, tylko pojechał dalej.

Jest kolejny! Nowy wodny plac zabaw w Katowicach!

Miejmy nadzieję, że kierowca – desperat – nie spowoduje żadnego wypadku. I jak najszybciej naprawi swój błąd, dalej już jadąc prawidłowo.

***
Niektóre wcześniejsze publikacje – niżej (dot. tel.).
Inne informacje i artykuły: https://katowicedzis.pl/
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis
Jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty.