Pięć dni temu wyszedł z domu i do chwili obecnej nie daje znaku życia. Zrozpaczona rodzina prosi o każdą informację na jego temat. Prowadzone przez policję intensywne poszukiwania na razie nie dają rezultatu.

Pięć dni temu wyszedł z domu i do chwili obecnej nie daje znaku życia. Zrozpaczona rodzina prosi o każdą informację na jego temat. Prowadzone przez policję intensywne poszukiwania na razie nie dają rezultatu.

3 maja 2019 Wyłączono przez administrator

Pan Mirosław Węglarczyk jest mieszkańcem Świętochłowic. 28 kwietnia o 17.15 wyszedł z mieszkania przy ul. Wyzwolenia i przepadł.

Do dziś nie zadzwonił, nie wysłął SMS-a ani w żaden inny sposób nie nawiązał kontaktu z rodziną. Jego znajomi i przyjaciele, pytani czy się z nimi kontaktował, odpowiadają przecząco.

Podajemy rysopis zaginionego (zdjęcie poniżej):

Wiek z wyglądu około 47 lat, wzrost około 176 cm, sylwetka szczupła, włosy krótkie – szpakowate, oczy niebieskie, twarz okrągła, uszy normalne, nos normalny, brak widocznych ubytków zębów.

W dniu zaginięcia ubrany był następująco:

Ubrany w bluzę z kapturem koloru niebieskiego zapinaną na zamek koloru białego, spodnie koloru ciemnego tzw. ? bojówki ? buty koloru brązowego firmy New Balance, na ręku zegarek m-ki G-Shock.

W razie jakichkolwiek informacji na jego temat prośba o bardzo pilny kontakt z nr. alarmowym 112 lub na bezpośredni telefon policji: 997.

***
Niektóre wcześniejsze publikacje – niżej.
Inne informacje i artykuły: https://katowicedzis.pl/
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis
Jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty.

***

***

Niewykluczone, że matka martwego noworodka pochodzi spoza powiatu, gdzie znaleziono ciałko. Publikujemy apel śląskiej policji o pomoc w jej poszukiwaniach.

 

 

 

Seria groźnych dla życia wypadków z udziałem jednego z mebli sprzedawanych w Ikei. Firma jest przekonana, że zawinili klienci, ale wydaje ostrzeżenie i uruchamia ?akcję naprawczą?.

 

 

 

Motocyklista mógł być w szoku po wypadku, do którego sam doprowadził. Wyglądał jakby go obdarto ze skóry.

 

 

 

Porzucona budowa autostrady w woj. śląskim. Podwykonawcy nie otrzymali należnych im pieniędzy. Kto ją nam wybuduje?

 

 

 

Nie dotykajcie tych jaj. Wykryto skażenie bakteriologiczne na skorupkach. Przedstawiciele sieci dyskontów wydali apel do klientów.