Straszliwy wypadek w Katowicach. Przerażający. Kierowca musiał zginąć.

Straszliwy wypadek w Katowicach. Przerażający. Kierowca musiał zginąć.

22 kwietnia 2019 Wyłącz przez administrator

Zgwałcił 26 kobiet. Szczegóły są szokujące.

Do tragicznego wypadku doszło dziś we wczesnych godzinach porannych na katowickim odcinku autostrady A4.

Kierowca osobowego SUV-a Peugeot 5008 z impetem wbił się w przęsło wiaduktu, w okolicy węzła Mikołowska, ponosząc śmierć na miejscu. Teraz policja sprawdza, co mogło być przyczyną wypadku.

Niestety, śledztwo jest utrudnione. To dlatego, że względu na bardzo wczesną porę nie było żadnych świadków, którzy mogliby zdać relację. Wypadek miał miejsce ok. 4.00 rano.

Schrony Obszaru Warownego Śląsk do zburzenia. Zamiast tych świadków historii ? centrum logistyczne.

Dopiero sekcja zwłok wykaże, czy mężczyzna nie był pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Być może inne przyczyny, na przykład zdrowotne, wpłynęły na obniżenie jego koncentracji.

Z przerażeniem musimy na koniec dodać, że nasze apele do zarządzających stroną Informacje Drogowe – Śląsk i Okolice nie odnoszą skutku. Odbywa się tam ostrzeganie pijanych kierowców przed kontrolami prędkości. Proceder ten ma tam miejsce mimo kolejnych apeli o jego zaprzestanie.

Tajemnicza śmierć. Na miejsce tragedii przyleciał śmigłowiec, ale 22-latka nie udało się uratować. 

Od piątku setki funkcjonariuszy drogówki, patrolują najważniejsze drogi w kraju w ramach akcji Wielkanoc, aby nasze drogi były bezpieczniejsze. Tym razem się nie udało. Niestety, zarządzający wspomnianą stroną nie ułatwiają policjantom zadania. Kiedy wreszcie zrozumieją, co czynią?

Kolejny raz! Dzisiaj (lany poniedziałek, 22 kwietnia), godz 8.46 na wspomnianej stronie: „Dmuchanie na DK86 w kierunku Katowic na skrzyżowaniu z Giszowcem. Piłeś nie jedź”. Dodajmy: Nie uprzedzaj tych, którzy mimo wszystko po alkoholu zasiądą za kierownicą auta, gdzie mogą zostać zatrzymani do kontroli trzeźwości.

Wygląda tak niewinnie. Wykorzystując nieuwagę właścicielki laptopa, skradła torbę zawierającą cenne urządzenie.

Przerażające. Naprawdę.

Aktualizacja. Po ukazaniu się artykułu, na Facebooku pojawił się komentarz jednego z zarządzających grupą:

Michał Misza: „Cała zabawa zaczęła się od tego, że dostał zakaz używania informacji ze strony IDŚiO teraz to już tylko nędzna gra… I z każdym takim artykułem przybywa użytkowników na grupie”.

Nasza odpowiedź:

Jak traktują klientów? Tajna kontrola w sklepach sieci: Komputronik, Media Markt, Mediaexpert, Neonet, RTV Euro AGD. Udawano kupujących.

„To jest nieprawda. Wcześniej ukazał się tekst o tym, że w grupie nawoływano do rozjechania staruszka, który we Wszystkich Świętych przechodził w niedozwolonym miejscu przez drogę.

Wraz z artykułem o tym wpisie Katowice Dziś poinformowały administratorów grupy, że coś takiego ma miejsce, wraz z dalszym hejtem wobec osób w podeszłym wieku. Zamiast zareagować i agresywne komentarze usunąć bądź napisać, że tak się nie godzi administratorzy grupy uznali, że Katowice Dziś pisząc o tym popełniły niewybaczalny grzech.

Następnie był post dotyczący człowieka, który chciał popełnić samobójstwo skacząc z wiaduktu. I tu też było naśmiewanie się z desperata. Michał Misza, macie krótką pamięć i brakuje wam umiejętności refleksji”.

Drożej dla niekatowiczan. Mieszkańcy będą płacili mniej za parkowanie od tych, którzy wjeżdżają do Katowic z innych miast. Ale to nie tablica rejestracyjna zdecyduje. I nie tylko za parkowanie goście więcej zapłacą.

***
Niektóre wcześniejsze publikacje – niżej.
Inne informacje i artykuły: https://katowicedzis.pl/
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis
Jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty.

***

Tych bestialskich czynów ludzie dopuścili się w ramach świątecznych, wielkanocnych ?porządków?? Tak przypuszcza OTOZ Animals. A zwierzęta nieprawdopodobnie cierpią.

 

 

 

Wspaniałe serca fryzjerek. Za darmo strzygły i czesały bezdomnych i najuboższych. By ci z godnością świętowali Wielkanoc.

 

 

 

Polowanie na osoby przewożące pasażerów przy użyciu systemów oraz aplikacji mobilnych. Na niektórych złapanych nałożono potężne kary.

 

 

 

Czy czekolada Milka, herbata Lipton, serek Almette i Crunchipsy znikną z Polski? W tej sprawie zapadła decyzja.

 

 

 

Na szczęście pyton i węże boa nie rozpełzły się po bloku. Jeden z lokatorów trzymał w swoim mieszkaniu zakazany zwierzyniec. Grozi mu 5 lat więzienia.