Ślązaczka walczy o tytuł najpiękniejszej. Możemy jej w tym pomóc.

Ślązaczka walczy o tytuł najpiękniejszej. Możemy jej w tym pomóc.

13 kwietnia 2019 Wyłącz przez administrator

 

Już tylko jeden dzień pozostał na to, by pomóc pani Dominice. Jak pisaliśmy Dominika Łata z Tychów walczy o koronę Miss Polski Uk & Ireland. Obecnie znajduje się w półfinale.

„Bardzo proszę każdego z was o wsparcie i oddawanie głosów, a także udostępnianie linku do strony z głosowaniem” – zwraca się nasza krajanka.

 

Aby przejść do finału Dominika potrzebuje waszych głosów. Internauci zadecydują o tym czy znajdzie się ona w gronie dziesięciu szczęśliwych finalistek.

 

Pani Dominika o sobie:

Jestem rodowitą Ślązaczką, tutaj również ukończyłam Politechnikę Śląską o kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji w trybie niestacjonarnym z uwagi na fakt, iż pracowałam w jednym z polskich banków. Od 2 lat przebywam w UK, gdzie pracuję i rozwijam się naukowo.

 

W wolnych chwilach staram się poświęcać czas na rozwijanie swoich pasji. Raz w tygodniu uczęszczam na zajęcia z belly dance, które dają mi dużo zabawy. Na rowerze jeżdżę prawie codziennie, jest to moja ulubiona aktywna forma spędzania czasu.

Jako, że jestem molem książkowym, korzystam z okolicznych bibliotek, które na szczęście są zaopatrzone w polską literaturę, choć zaczęłam sięgać również po angielską. Do moich innych zainteresowań należy „miksowanie muzyki”, głównie z gatunku deep house. Ponadto odkryłam w sobie pasję do rysowania i – nieskromnie mówiąc – uważam, że wychodzi mi to dobrze, biorąc pod uwagę, że jestem laikiem.

 

W przyszłości chciałabym pracować jako stewardessa lub kontynuować przerwaną wcześniej karierę w bankowości i podjąć studia magisterskie.

Nie ukrywam jednak, że moje serce jest związane ze Śląskiem i pragnę osiedlić się tutaj na stałe w najbliższej przyszłości.

 

***
Niektóre wcześniejsze publikacje – niżej.
Inne informacje i artykuły: https://katowicedzis.pl/
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: Grupa
Jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty.

***