Rozpędzona tigra pędzi pasem zieleni, o włos mija latarnię oraz jadący w przeciwną stronę samochód. Mrożące krew w żyłach nagranie.

Rozpędzona tigra pędzi pasem zieleni, o włos mija latarnię oraz jadący w przeciwną stronę samochód. Mrożące krew w żyłach nagranie.

16 kwietnia 2019 Wyłącz przez administrator

Kto wie, o jaką ilość gotówki chodzi, ten ją otrzyma. Pieniądze czekają.

Ostatecznie kierowca tigry wylądował na poboczu. Dzięki temu można go było zbadać.

Okazało się, że był zamroczony alkoholem. Miał aż 2,5 promila! I w tym stanie zasiadł za kierownicą.

Sobotni poranek. Kierowca, który zarejestrował to zdarzenie, powinien mówić, że 13 dzień miesiąca był dla niego szczęśliwy.

150 osób ewakuowanych ze względu na ryzyko wybuchu gazu w Katowicach.

O godz. 7.30 jechał on ul. Gzichowską od strony centrum Będzina. Wtedy zobaczył, jak jeden z samochodów jadących w stronę centrum, zjeżdża z zewnętrznego pasa ruchu, przecina drugi z przeciwległych pasów, wjeżdża na pas zieleni i pędzi nim tak, jakby chciał doprowadzić do czołowego zderzenia.

Wszystko to trwało zaledwie chwilę. Chwilę, którą uchwycił rejestrator jazdy. Dzięki niemu możemy tę sytuację zobaczyć.

W centrum Katowic mężczyzna wbiegł wprost pod tramwaj. Jednak największych obrażeń doznała inna osoba.

Kierowca tigry cudem mija latarnię i jadący z przeciwka samochód. Cudem – jest przecież zamroczony alkoholem. Ostatecznie ląduje na poboczu.

Pijak ma 41 lat. Jest mieszkańcem Będzina. Poza utratą prawa jazdy grożą mu dwa lata więzienia. Link do nagrania z rejestratora jazdy, które – ku przestrodze – upubliczniła policja: KLIKLNIJ

Zatrzęsienie „truposzy” na katowickich ulicach. Przerażające wyniki akcji kontrolowania stanu technicznego samochodów.

Pamiętajmy. Pijani kierowcy to śmiertelne zagrożenie. Nie tolerujmy ich. Nie przestrzegajmy przed kontrolami trzeźwości. Jeśli wiemy, że ktoś chce zakrapianej imprezy powrócić jako kierowca – zabierzmy mu kluczyk od auta, uniemożliwiając dalszą jazdę. Proste a skuteczne.

I nie wierzmy w legendy, że pijani kierowcy trafiają się jedynie w piątek wieczorem bądź w nocy. A w sobotę rano odsypiają imprezkę. Ten przykład temu przeczy.

***

Kierowca tira z Katowic marzł na zagranicznym parkingu, nie mogąc wrócić do Polski. Wreszcie skończyły mu się zapasy żywności.

***
Niektóre wcześniejsze publikacje – niżej.
Inne informacje i artykuły: https://katowicedzis.pl/
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: Grupa
Jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty.

***

Armageddon w Tychach. Uwięzieni ludzie w windzie. Zgasły latarnie i sygnalizacja świetlna. Tysiące mieszkań bez elektryczności.

 

 

 

Groźny wypadek w Katowicach. Wśród rannych dziecko.

14 kwietnia 2019 Wyłącz

Groźny wypadek w Katowicach. Wśród rannych dziecko.

przezADMINISTRATOR

W centrum Katowic mężczyzna wbiegł wprost pod tramwaj. Jednak największych obrażeń doznała inna osoba. Do tego wypadku doszło dziś rano…

 

 

TOZ w Katowicach ostrzegł przed kolejnym atakiem zwyrodnialca trującego psy wyprowadzane na spacer. Tymczasem w internecie pojawiła się publiczna pochwała dla innego mordercy psów.

 

 

 

Katowiczanka „utonęła” w betonie – na szczęście nie po dach. Czy plac budowy był dobrze oznakowany? Jedno ze zdjęć budzi wątpliwości.

 

 

 

Z czteromiesięcznego maleństwa zrobili worek treningowy. A mówili o sobie… rodzice.