Zwłoki jednego z mężczyzn odkryto na dachu jednego z budynków w Katowicach. Ciało kolejnego znaleziono w oczku wodnym w Parku Śląskim.

Zwłoki jednego z mężczyzn odkryto na dachu jednego z budynków w Katowicach. Ciało kolejnego znaleziono w oczku wodnym w Parku Śląskim.

11 marca 2019 15 przez administrator

Oba ciała odnaleziono w dniu wczorajszym. Pierwszy z mężczyzn wszedł na dach budynku przy ul. Zarębskiego w Załężu. Dach przeciekał i chciał go uszczelnić.

Wiadomo na razie tyle, że do śmierci tego mężczyzny nie przyczynił się nikt inny. Jaka była dokładna przyczyna zgonu – nie podano. Ciało zmarłego przekazano rodzinie.

Kolejne tragiczne doniesienie napłynęło z Parku Śląskiego. Pracownicy Parku zgłosili na policję, że w oczku wodnym w Rosarium znajdują się zwłoki człowieka.

Ciało było już w stanie daleko posuniętego rozkładu. Musiało tam leżeć już dłuższy czas. Istniały trudności w określeniu płci nieboszczyka. Ostatecznie ustalono, że był to mężczyzna.

Nieznana jest tożsamość denata. Nie miał przy sobie żadnych dokumentów, ani też przedmiotów. Nie wiadomo, jaka była przyczyna jego śmierci. Zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

Ciało skrywało sitowie. Trudno je było dostrzec.

***
Inne informacje i artykuły: https://katowicedzis.pl/
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: Grupa
Jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty.
Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.

Fot. Wikimedia.

Uzbrojeni w broń palną gangsterzy napadli na bank w Katowicach. W czasie napadu, oprócz pracowników banku byli tam również klienci.

Groza na dwupasmówce. Pijak za kierownicą tira. Ale zabił inny kierowca.

Wraca sprawa Parku Śląskiego i ogromnej ilości drzew do wycięcia. Co potem? Biurowce, bloki mieszkalne, a może centrum handlowe?

Tramwaj na Południe – kamień milowy tego przedsięwzięcia.

W wyniku wypadku autostrada zamieniła się w ślizgawkę. Droga zablokowana od trzech godzin i nie wiadomo jak długo jeszcze.

Konfiskata samochodu za brak ubezpieczenia OC! To kara bardzo surowa, jednak oni sądzą, że konieczna.

Koleje Śląskie korygują rozkład jazdy. To konieczność związana z kolejnymi remontami torów.

Wreszcie koniec problemów z pierwszym centrum przesiadkowym w Katowicach. Niesforni będą musieli zapłacić karę wynoszącą kilkaset zł.

Brytyjski „Daily Mail” pisze już o 11 miejscach na Śląsku, gdzie zostały ukryte tony złota i bezcenne dzieła sztuki.