Ten złodziej, mimo że na nagraniu jest doskonale widoczny, od miesięcy pozostaje nieuchwytny.

Ten złodziej, mimo że na nagraniu jest doskonale widoczny, od miesięcy pozostaje nieuchwytny.

12 marca 2019 5 przez administrator

Katowicka policja od połowy grudnia poszukuje mężczyzny, który wszedł do drogerii w centrum miasta, chwycił dwa flakony perfum i uciekł. Kompletnie nie przejmował się kamerami monitoringu wizyjnego.

Widoczny na zdjęciach mężczyzna dokonał kradzieży 14 grudnia 2018 r. około godz. 20.50. Wszedł do Galerii Katowickiej. Skierował się do jednego ze sklepów.

Następnie upewnił się, czy nie jest obserwowany. W pewnej chwili pochwycił dwa flakony perfum. Wybiegł z nimi ze sklepu, przenosząc je wysoko nad bramkami antykradzieżowymi.

Wartość skradzionego przez niego towaru to 570 zł. Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości złodzieja. Pełny komunikat policji wraz ze zdjęciami przestępcy w linku: kliknij tu

***
Inne informacje i artykuły: https://katowicedzis.pl/
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: Grupa
Jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty.
Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.

Skarby nazistów i niezwykła opowieść o ostatnich miesiącach II wojny światowej. Ujawnione zostały fragmenty „Dziennika wojennego” (Kriegstagebuch), opisującego operację ukrywania złota, bezcennych dzieł sztuki i innych przedmiotów o niezwykłej wartości.

To była potężna eksplozja. Uszkodziła budynek. Doszło do wycieku duszącego gazu.

Znowu awantura o zakaz handlu w niedziele. Czy zostanie zniesiony bądź zmodyfikowany?

Groza na dwupasmówce. Pijak za kierownicą tira. Ale zabił inny kierowca.

Wraca sprawa Parku Śląskiego i ogromnej ilości drzew do wycięcia. Co potem? Biurowce, bloki mieszkalne, a może centrum handlowe?

Nadział się na pręt w płocie, który z każdą kolejną próbą uwolnienia, wbijał się coraz głębiej. Wyjąc z bólu zwrócił na siebie uwagę.

Wreszcie koniec problemów z pierwszym centrum przesiadkowym w Katowicach. Niesforni będą musieli zapłacić karę wynoszącą kilkaset zł.

Zwłoki jednego z mężczyzn odkryto na dachu jednego z budynków w Katowicach. Ciało kolejnego znaleziono w oczku wodnym w Parku Śląskim.

Brytyjski „Daily Mail” pisze już o 11 miejscach na Śląsku, gdzie zostały ukryte tony złota i bezcenne dzieła sztuki.