Po 9 latach od znalezienia ciała policja ogłasza apel o pomoc w identyfikacji zmarłego.

Po 9 latach od znalezienia ciała policja ogłasza apel o pomoc w identyfikacji zmarłego.

24 marca 2019 3 przez administrator

Ciało niezidentyfikowanego mężczyzny znaleziono bardzo dawno temu. Na zwłoki natrafiono 18 marca 2010 r. w tunelu pod szlakiem kolejowym Gliwice Łabędy, w pobliżu wiaduktu trasy A-4.

Do dnia dzisiejszego nie ustalono, kim był człowiek, na którego ciało natrafiono wówczas. Policja zwróciła się do opinii publicznej z prośbą o pomoc w identyfikacji zmarłego.

Rysopis:

Mężczyzna, wiek z wyglądu 30-50 lat, wzrost 186 – 190 cm, szczupłej proporcjonalnej budowy ciała, skóra w całości wyraźnie żółta, dłonie duże, długość stopy 27 cm, twarz pociągła, włosy krótko strzyżone, ciemne, wyraźne zakola, nos duży prosty lekko skrzywiony w prawa stronę, usta średnie, widoczne braki w uzębieniu, zarost w postaci wąsa i brody.

Ubiór:

Koszulka koloru czerwonego marki reserved z napisem na przedniej stronie Regular Frekout, bluza koloru czarnego z kapturem – metka z napisem Idenitity, kurta ciemna z kapturem w kratkę czarno – białą typu piksel, majtki koloru granatowego w paski koloru żółtego, spodnie bojówki typu khaki – metka z napisem House, pasek parciany koloru jasny khaki, skarpety koloru szarego w ciemno szarą kratę.

 

***

Fot. Pixabay.