Po 9 latach od znalezienia ciała policja ogłasza apel o pomoc w identyfikacji zmarłego.

Po 9 latach od znalezienia ciała policja ogłasza apel o pomoc w identyfikacji zmarłego.

24 marca 2019 3 przez administrator

Ciało niezidentyfikowanego mężczyzny znaleziono bardzo dawno temu. Na zwłoki natrafiono 18 marca 2010 r. w tunelu pod szlakiem kolejowym Gliwice Łabędy, w pobliżu wiaduktu trasy A-4.

Do dnia dzisiejszego nie ustalono, kim był człowiek, na którego ciało natrafiono wówczas. Policja zwróciła się do opinii publicznej z prośbą o pomoc w identyfikacji zmarłego.

Rysopis:

Mężczyzna, wiek z wyglądu 30-50 lat, wzrost 186 – 190 cm, szczupłej proporcjonalnej budowy ciała, skóra w całości wyraźnie żółta, dłonie duże, długość stopy 27 cm, twarz pociągła, włosy krótko strzyżone, ciemne, wyraźne zakola, nos duży prosty lekko skrzywiony w prawa stronę, usta średnie, widoczne braki w uzębieniu, zarost w postaci wąsa i brody.

Ubiór:

Koszulka koloru czerwonego marki reserved z napisem na przedniej stronie Regular Frekout, bluza koloru czarnego z kapturem – metka z napisem Idenitity, kurta ciemna z kapturem w kratkę czarno – białą typu piksel, majtki koloru granatowego w paski koloru żółtego, spodnie bojówki typu khaki – metka z napisem House, pasek parciany koloru jasny khaki, skarpety koloru szarego w ciemno szarą kratę.

Policja ostrzega: „UWAGA! Informacja może zawierać materiały drastyczne. Wchodzisz na własną odpowiedzialność!” W linku poniżej oficjalny komunikat oraz dwie fotografie zwłok: kliknij tu

***
Inne informacje i artykuły: https://katowicedzis.pl/
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: Grupa
Jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty.
Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.

Fot. Pixabay.

To był akt „terroryzmu społecznego”. Dwuletni chłopczyk poparzony kwasem rozlanym na zjeżdżalni i innych urządzeniach na placu zabaw.

Wisząca pułapka. Winda okazała się niesprawna. W jej wnętrzu zostały uwięzione dzieci.

Te ostrzeżenia budzą nasz szczególny sprzeciw. Dotyczą kontroli trzeźwości kierowców. Mimo apeli oraz protestów zamieszczane są uparcie i nadal.

Szokująca sytuacja w kolejnym szpitalu na terenie naszej metropolii. Pacjentka zwija się z bólu, a następnie mdleje na szpitalnym oddziale ratunkowym. Inni pacjenci walczą o to, by zajął się nią lekarz.

Żywność w popularnej sieci marketów skażona groźną bakterią. Wykryto również inne skażone artykuły spożywcze.

Bandzior napadał w centrum Katowic. Kobietę obronili świadkowie ataku. Kolejna napaść nie skończyła się już tak szczęśliwie dla ofiary bandyty.

Praktyki totalitarne na drodze? Do katowickiego sądu trafił wniosek o wyłączenie urządzeń kontrolujących czy kierowcy przekraczają dozwoloną prędkość.

Nie pojechał dalej, gdyż autem wjechał na teren robót drogowych i utknął. Nie uciekł, gdyż słaniał się na nogach. Chciał ominąć kontrolę?

W zamian za swoją twarz stał się posiadaczem złota, diamentów, brylantów. Warto było?

Antyszczepionkowcy będą mieli w Katowicach pod górkę. A i tak powinni się bardzo cieszyć.