Dramat na drogach. Stanęły tysiące samochodów.

Dramat na drogach. Stanęły tysiące samochodów.

15 marca 2019 5 przez administrator

Przynajmniej w jednym miejscu wiadomo, że do powstania gigantycznego korka przyczyniło się zderzenie dwóch samochodów. Chodzi o drogę równoległą do autostrady, na wysokości kąpieliska Bugla.

Gdy przejeżdżaliśmy tamtędy kilkanaście minut po godz. 15.00, na miejscu była już straż pożarna. Za sprawą tego incydentu na autostradzie A4 utworzył się potężny korek.

Korek był również w przeciwległym kierunku – od strony Chorzowa do zjazdu na ul. Mikołowską i dalej – wzdłuż centrum handlowego 3 Stawy. Kolejny na zjeździe z A4 w stronę śródmieścia.

W chwili pisania tekstu korek w obu kierunkach utrzymywał się również na Drogowej Trasie Średnicowej. Zatkana w obu kierunkach była ul. Bocheńskiego. Dłuższy postój w korku czekał również kierowców, którzy chcieli przejechać przez Trzy Garby w kierunku Giszowca. Bardzo długi korek był również na ul. Kościuszki na odcinku od Galerii Libero aż do świateł przy Famurze. Tradycyjnie stali również kierowcy jadący ul. Armii Krajowej w stronę Piotrowic.

Ponawiamy apel do administratorów strony Informacje Drogowe – Śląsk i Okolice. Zaprzestańcie zezwalać na ostrzeganie pijanych kierowców przed kontrolami. Taki wpis znów znalazł się na tej stronie dziś (15 marca) o godz. 6.00 (aby powiększyć kliknij):

***