Żegnamy wybitnego samorządowca

15 stycznia 2019 0 przez Redakcja Katowice Dziś

Prezydent Katowic wstrząśnięty tą zbrodnią. Księga kondolencyjna już wystawiona w magistracie.

Prezydent Marcin Krupa:

„Jestem wstrząśnięty tragiczną śmiercią Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Jeszcze dziś rano wszyscy wierzyliśmy, że Paweł Adamowicz powróci do zdrowia. Tak się niestety nie stało.

To wielka i niepowetowana strata dla społeczności Gdańska i całego polskiego samorządu. Paweł Adamowicz pokazywał nam wszystkim przez wiele lat swojej prezydentury, jak być wspaniałym prezydentem, zmieniać życie mieszkańców na lepsze i rozwijać Gdańsk. Niestety już nigdy więcej nie będziemy mogli korzystać z jego wiedzy i doświadczenia.

Żonie, Córkom i całej Rodzinie Pawła Adamowicza, a także wszystkim Gdańszczanom składam najszczersze wyrazy współczucia.

Marcin Krupa, prezydent Katowic”.

Księga kondolencyjna poświęcona Ś.P. Pawłowi Adamowiczowi, prezydentowi Gdańska, od godz. 12.00 jest wystawiona w Urzędzie Miasta Katowice – przy ul. Młyńskiej 4. Swój wpis może tam złożyć każdy z nas.

***
Inne informacje i artykuły: https://katowicedzis.pl/ 
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis 
Jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty.
Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.