Postanowił ją oszpecić

10 listopada 2018 0 przez administrator

Mieszkanka Rudy Śląskiej dwukrotnie dźgnięta nożem w głowę. Mężczyzna, który stanął w jej obronie, ma złamane kości twarzy i czaszki.

Brutalny napastnik został zatrzymany 8 listopada, po dwóch tygodniach poszukiwań. Ma 34 lata i jest mieszkańcem Bytomia. To były chłopak poranionej kobiety.

24-letnia kobieta przebywała u swojej koleżanki. Prawdopodobnie była śledzona, gdyż jej były chłopak czekał na nią na klatce schodowej bloku.

Gdy wyszła z mieszkania koleżanki, zaatakował. Najpierw brutalnie ją pobił. Następnie przytrzymał i dwukrotnie ugodził ją nożem w głowę. W ten sposób zamierzał kobietę oszpecić.

Jej przerażające krzyki słyszeli wszyscy mieszkańcy. Jeden z lokatorów wybiegł z mieszkania. Próbował powstrzymać bandytę. Ten pobił również i jego, łamiąc mu kości twarzoczaszki. Potem uciekł.

Rozpoczęto poszukiwania bandziora. Ów jednak się ukrywał. Codziennie nocował gdzie indziej. Gdy wreszcie go namierzono, policjanci zastawili na niego zasadzkę. Zatrzymali go w wynajętej taksówce.

Mężczyźnie grozi 10 lat więzienia. Sąd zastosował areszt.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis – jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.

Fot. Policja Śląska.