Oskarżeni o oszustwo

25 listopada 2018 0 przez administrator

Miał być Arnold Schwarzenegger i wielka impreza w Spodku i MCK. Ci, którzy kupili bilety, zarzucają organizatorom oszustwo.

„Uwaga! Oszuści!”. Taki czerwony napis można zobaczyć na facebookowej stronie „Bez zwrotu od FLE”. To tu skrzykują się osoby, które do dziś nie otrzymały pieniędzy, jakie zapłaciły za bilety wstępu na Fit Life Expo.

FLE to festiwal sportów siłowych, który 6 i 7 października miał odbywać się w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Impreza miała być wyjątkowa. Na specjalnej konferencji prasowej organizatorzy ogłosili, że gwiazdą imprezy będzie Arnold Schwarzenegger.

Nie było ani Terminatora, ani FLE. „Gazeta Wyborcza” informuje, że ludziom, którzy kupili bilety przekazano, iż impreza została odwołana „z powodu znikomego zainteresowania” oraz „wycofania się strategicznego sponsora”.

Następnie organizator imprezy miał – wg „GW” informować, iż pieniądze ludzi miała przetrzymywać firma zajmująca się dystrybucją biletów. Firma ta z kolei twierdzi, że organizator FLE kłamie, co potwierdzać mają dokumenty księgowe.

W tym kontekście ciekawe, ile prawdy było w informacji o tym, że Arnold Schwarzenegger „przyjął zaproszenie” i pojawi się w Spodku:
https://katowicedzis.pl/index.php/kultura/1617-terminator-w-spodku

Ta informacja została podana w sierpniu na konferencji prasowej. Była to na tyle sensacyjna wiadomość, że przekazały ją najważniejsze stacje telewizyjne i radiowe w Polsce, a wiadomość publikowały również te gazety, które ukazują się poza Śląskiem.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis – jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.