Nie tylko dla uczniów

25 października 2018 0 przez administrator

Trasa biegu jest zaplanowana w pobliżu ważnych dla Katowic miejsc, związanych z historią Polski i stolicą naszego województwa.

10 listopada III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza przy współpracy z Fundacją ?Cała Naprzód? oraz Urząd Miasta Katowice organizuje bieg „Wolność na 5”.

Biegacze będą mieli do pokonania dwa dystanse – 5 km i 10 km. Start o 11.30 i 11.45. Zaczynają na placu przy III LO im. A. Mickiewicza. Tam również będzie meta. Każdy uczestnik biegu otrzyma pamiątkowy odlewany medal okolicznościowy.

Jak piszą organizatorzy:

„Bieg ma na celu promowanie idei wolności Polaków oraz niepodległości Rzeczpospolitej z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości, popularyzację i upowszechnienie biegania jako najprostszej formy rekreacji oraz promocję idei wolontariatu”.

Dla zainteresowanych udziałem w imprezie linki:

https://www.facebook.com/eeents/920043621519577/ 

http://mickiewicz.katowice.pl/wolnoscna5 

https://elektronicznezapisy.pl/eeent/3120/strona.html 

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis – jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.

Fot. Wikimedia.