Każdemu poleca

20 września 2018 0 przez administrator

Byłem królikiem doświadczalnym – relacjonuje nasz czytelnik. Przez 40 min. badano go nowoczesnym sprzętem.

Pan Henryk poddał się badaniu sprzętem, który jest testowany. Jakiś czas temu uległ wypadkowi i teraz chciał wiedzieć, czy z zaleczonym kolanem może bezpiecznie jeździć na nartach.

– Jedno moje kolano badano aż 40 minut – wspomina. Bardzo dokładnie, szczegółowo. Testowano nowy sprzęt do diagnostyki, a lekarze m.in. badając i mnie gromadzili materiał do ukończenia swoich specjalizacji.

Badania narządów ruchu znów są organizowane w Katowicach. To nie żadna ściema! W Katowicach przez dwa weekendy ? ostatni wrześniowy i pierwszy październikowy będzie można poddać się bezpłatnemu badaniu USG narządu ruchu.

Tu nie ma pułapek, nikt nikogo nie będzie zmuszał do degustacji, kupowania garnków, czy innych rzeczy, bez których spokojnie można się obejść. Nie ma mowy o naciąganiu na kredyty. Nic z tych rzeczy!

Badanie jest ściśle profesjonalne, przeprowadzane przez doświadczonych lekarzy z całej Polski, którzy przyjeżdżają tu na szkolenie, bo chcą być jeszcze lepsi. Jeśli nie wierzycie, zapytajcie tych, którzy w takim spotkaniu już uczestniczyli. My rozmawialiśmy z panem Henrykiem.

Podobna akcja miała miejsce w miniony weekend i okazała się bardzo udana. Jeśli więc ktoś ma problem z ręką, nogą, kolanem, barkiem, dłonią, czy stopą, a nie może czy nie doczekać się kolejki w NFZ albo po prostu ? nie chce mu się czekać, powinien skorzystać z tej okazji do zbadania się.

29-30 września i 6-7 października przy ul. Jordana 19, sala 104. Pacjenci będą mogli skorzystać bezpłatnie z badania USG oraz konsultacji lekarskiej.
Zapisy pod numerem telefonu: 502 213 566, 502 213 544.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis – jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy.