Obywatelska postawa siemianowiczanina

27 sierpnia 2018 0 przez administrator

Widział jak rabuś zrywa złoty łańcuszek z szyi starszej kobiety. Dzięki niemu złoczyńca nie pozostanie bezkarny.

Do starszej pani, idącej ul. Harcerską w Siemianowicach Śląskich, podbiegł młody mężczyzna. Zerwał jej złoty łańcuszek z szyi. Następnie zaczął z nim uciekać.

Była godz. 13.00. Zdarzenie to widział przechodzień. Pobiegł za rabusiem. Widział, jak ten wsiada do autobusu. Wsiadł za nim. Przez telefon zawiadomił policję. Cały czas informował policjantów o tym, gdzie się złodziej znajduje.

Złoczyńca wkrótce został zatrzymany. Złoty łańcuszek nadal miał przy sobie.

Niestety, starsza pani nie poszła na policję, by zawiadomić o rabunku. Choć ten miał miejsce w środę 22 sierpnia, nadal nieznane są personalia obrabowanej seniorki.

Jak wspomnieliśmy, rabunek miał miejsce na ul. Harcerskiej, około godz. 13.00. Sądząc po wyglądzie starsza pani miała około 70 lat. Łańcuszek na nią czeka.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis – jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.