Coraz więcej remontów

29 sierpnia 2018 0 przez administrator

Koleje Śląskie znowu zmieniają rozkład jazdy.

Jak informują KŚ: „Wraz z końcem wakacji prowadzone remonty przybierają na sile, stąd też na pasażerów czeka kilka istotnych zmian”.

Jednym z przykładów jest komunikacja pomiędzy Katowicami a Orzeszem. Drogą okrężną będą kursować trzy pociągi na odcinku Katowice ? Orzesze Jaśkowice. Dla podróżnych z pominiętych stacji zostanie zapewniona komunikacja zastępcza, natomiast pasażerowie jadący w relacji bezpośredniej będą mogli skorzystać z dodatkowych postojów w Tychach, Łaziskach Średnich i Orzeszu Miasto.

KŚ zapowiadają zmiany w godzinach odjazdów pociągów zarówno na liniach objętych remontami (głównie okolice Częstochowy, Cieszyna, czy Żywca), jak i na tych, gdzie remontów na razie nie ma.

Nowy rozkład jazdy znajdziecie klikając w link poniżej (druga tabela):
http://kolejeslaskie.com/rozklad_jazdy/liniowy-rozklad-jazdy/ 

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis – jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy.