Atakował ludzi

21 sierpnia 2018 0 przez administrator

Agresywny mężczyzna napadał na ludzi na katowickim osiedlu. Podczas policyjnej interwencji zasłabł, a następnie zmarł.

Kolejna śmierć prawdopodobnie po zażyciu dopalaczy. Jak informuje policja, wczoraj wieczorem dyżurny katowickiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące agresywnie zachowującego się mężczyzny na osiedlu Tysiąclecia.

Miał on uderzyć w głowę przypadkową osobę, a wobec innej zachowywać się agresywnie. Przybyli na miejsce policjanci zastali silnie pobudzonego człowieka. Jego zachowanie odbiegało od normy.

W obecności mundurowych mężczyzna w dalszym ciągu był agresywny. Stróże prawa użyli środków przymusu bezpośredniego w postaci siły fizycznej i gazu.

Po założeniu kajdanek agresywny i pobudzony mężczyzna został przekazany ratownikom medycznym. Chwilę później zasłabł. Doszło do zatrzymania akcji serca. Służby medyczne błyskawicznie podjęły jego reanimację. Niestety mężczyzna zmarł.

Ze względu na charakterystyczne zachowanie podejrzewa się, że zmarły przed śmiercią pozostawał pod wpływem dopalaczy. Zarządzono sekcję zwłok i przeprowadzenie badań toksykologicznych.

Nie dalej jak wczoraj pisaliśmy o tym, że substancja psychoaktywna zabiła mieszkańca Tychów:
https://katowicedzis.pl/index.php/poza-prawem/1674-zabily-go-dopalacze 

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis – jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.

Na zdjęciu: opakowania z tzw. dopalaczami. Fot. Policja Śląska.