Vogue zachwycony Katowicami

11 lipca 2018 0 przez administrator

Cytat: „Dość tych warszawskich złośliwości, zrodzonych ? jak wiadomo ? z tradycyjnej zawiści mieszkańców największej wsi Mazowsza. Zmieniły się Katowice w sposób iście spektakularny. Wypiękniały jakby znacząco”.

Już sam tytuł artykułu, który ukazał się w „Vogue Polska”, jest komplementem dla naszego miasta: „Katowice kochają kulturę”. Ale nie tylko o kulturze w nim mowa.

Mike Urbaniak pisze o „atrakcjach, objawieniach i smakach śląskiej stolicy”. Zachwyca się nie tylko Muzeum Śląskim i Strefą Kultury, NOSPR oraz Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Wspomina o kawie wypitej w Królestwie i kolejnej w Kafeju. Zachwyca się Geszeftem – sklepem z „najlepszym śląskim dizajnem”. A także kilkoma innymi miejscami w okolicach rynku i na Mariackiej.

Miło czytać tak pozytywny tekst dla naszego miasta, bądź co bądź pisany przez warszawiaka. Link do artykułu poniżej:
https://www.vogue.pl/a/katowice-kochaja-kulture 

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy – jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy.