Oby udało się go uratować

13 lipca 2018 0 przez administrator

Z ostatniej chwili. Wypadek z udziałem pendolino, jadącego z Katowic.

Wypadek dotyczy pociągu relacji Warszawa-Bielsko-Biała. O godz. 11.15 pendolino planowo miało wyjechać z Katowic. W Bielsku-Białej – zgodnie z rozkładem jazdy – powinno być o 12.02.

Do wypadku doszło za Tychami. W Piasku, na ul. Powstańców Śląskich, na niestrzeżonym przejździe kolejowym pendolino uderzyło w samochód osobowy.

W samochodzie znajdowała się tylko jedna osoba. Był to kierowca. Przeżył wypadek. Został już przewieziony do szpitala.

Uwaga. Publikacja jest przygotowana w oparciu o pierwsze informacje przekazane przez policję. Będziemy ją uzupełniać i weryfikować.

Aktualizacja. O godz. 13.20 policja zamieściła pierwszy komunikat. Na razie bardzo zwięzły (publikacja bez żadnych ingerencji):

„Nadal trwają policyjne czynności na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Piasku. Doszło tam do zderzenia dalekobieżnego pociągu osobowego z samochodem. NIeznane są przyczyny tego zdarzenia. Do szpitala trafił kierowca osobowego auta. Podróżował sam. Pociąg jechał z Warszawy do BIelska- BIałej. W dalszej chwili jest wstrzymany ruch w tym miejscu”.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy – jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.