Wszystkie dzieci zaproszone

12 czerwca 2018 0 przez administrator

Jutro piknik integracyjny. Koncert i występy. Dmuchany plac zabaw, food trucki i inne atrakcje.

Integracyjny Piknik Rodziny „Wiosna w Arce Noego” rozpocznie się o godz. 15.00 przy szkole Arki Noego (ul. Gromadzka 59).

Jak piszą organizatorzy: „Piknik jest wspaniałą okazją do wspólnej, integrującej zabawy dzieci z niepełnosprawnością intelektualną i ich rodzin, z dziećmi zdrowymi zamieszkałymi w okolicy NSSP Arka Noego. W pikniku wezmą czynny udział i wystawią swoje programy artystyczne uczniowie: NSSP Arka Noego, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2, Szkoły Podstawowej nr 9, Szkoły Podstawowej z oddziałami integracyjnymi nr 67, Gimnazjum nr 23, a także dzieci biorące udział w zajęciach dodatkowych z akrobatyki i karate odbywających się w NSSP Arka Noego”.

Początek pikniku o godz. 15.00. O godz. 16.00 rozpocznie się występ gwiazd TVS, Roko i Colino. O godz. 17.00 swój koncert da zespół Feel.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy – jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy.

Fot. Arka Noego.