Upiększamy nasze miasto

21 czerwca 2018 0 przez administrator

Właściciel tych gratów pilnie poszukiwany.

Jedni uczestniczą w akcjach sprzątania dzielnic, porządkując brzegi Rawy czy Ślepiotki. Inni zaś, no właśnie…

To zdjęcie przesłał nam pan Tomasz. Przedstawia sytuację na ul. Plebiscytowej. Te graty leżą tam już tydzień. Ktoś porządkował mieszkanie, może również strych bądź piwnicę i obdarował pozostałych sąsiadów takimi oto bezcennymi prezentami: zardzewiałą lodówką, łysymi oponami i innymi, nie mniej wspaniałymi skarbami.

Na stronie MPGK jest informacja o harmonogramie wywozu odpadów wielkogabarytowych. Można się tam dowiedzieć, że z tej akurat posesji odpady te będą odbierane 25 czerwca. Jeszcze kilka dni takiej wspaniałej „wystawy”.

Pani X lub też Panie Y. Czy Pani lub Pan cieszylibyście się, gdyby sąsiedzi postawili wam przed drzwiami zardzewiałą pralkę lub lodówkę z informacją, że zostanie uprzątnięta za dwa tygodnie? Chyba nie.

Następnym razem prosimy wcześniej wejść na stronę:
http://mpgk.com.pl/dla-mieszkancow/ 

I wynieść stare graty na dzień przed ich odbiorem a nie na dwa tygodnie.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy – jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy.