Siostra cię poszukuje!

26 czerwca 2018 0 przez administrator

Twoja mama trafiła w krytycznym stanie do szpitala. Siostra pracuje za granicą, straciła z tobą kontakt. Za naszym pośrednictwem próbuje do ciebie dotrzeć.

Poproszono nas, abyśmy przekazali apel pani Joanny, która pracuje w Hiszpanii i poszukuje brata. Mariusz Borys pochodzi z Dobrego Miasta (woj. warmińsko-mazurskie, powiat olsztyński). Mariusz jest mechanikiem samochodowym. Joanna przypuszcza, że pracuje w Katowicach lub w Będzinie w firmie pomocy drogowej.

Mama Joanny i Mariusza trafiła do szpitala. Podobno znajduje się w krytycznym stanie. Nic więcej nie jesteśmy w stanie przekazać.

Mariuszu. Siostra czeka na kontakt z twojej strony. Jeśli się odezwiesz przekażemy ci namiary kontaktowe. Może przeczytasz tę informację. Jeśli nie, może czyta ją ktoś, kto zna ciebie.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy – jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy.