Rzeki zamiast ulic

26 czerwca 2018 0 przez administrator

Kierowcy ostrzegają. Teraz jeździ się strasznie.

Spojrzeliśmy na Informacje Drogowe – Śląsk i Okolice. A tam przysłowiowa „masakra”.

Adam nagrał swój przejazd ul. Techników. On i inni kierowcy omijali rozległe rozlewisko wodne jadąc po chodniku. Samochód, który chciał przejechać jezdnią, utknął.

Przy Ikei ma być jeszcze więcej wody.

Panewnicka i Piotrowicka stoją. Ulice w Szopienicach zalane. Samochody z trudem przejeżdżają. Na DTŚ bardzo ślisko, mokro i niebezpiecznie. S86 zatkana. Bagienna w stronę Mysłowic zakorkowana. Dawid: „Zalany wiadukt przy straży pożarnej, ul. Bagienna w stronę Mysłowic, ogromna kałuża do progów albo i głębsza, uważajcie!” 

A na zdjęciu sytuacja z okresu, gdy jeszcze nie padało. Zderzenie dwóch samochodów na zjeździe z A4 od Chorzowa w stronę centrum przed AWF. Fot. Przemysław Kukliński, INFORMACJE DROGOWE – ŚLĄSK I OKOLICE.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy – jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy.