Pozostanie wielki żal

22 czerwca 2018 0 przez administrator

Ostatnie dni najbardziej kultowych zapiekanek w Katowicach.

Bar „Pod 4” kończy działalność. Właściciele baru wydali smutny komunikat:

„Z przykrością informujemy ,iż zamykamy” Bar pod 4″ 27 czerwca będzie naszym ostatnim dniem. Wszystkich sympatyków i fanów zapraszamy na ostatnie kilka dni fenomenalnych zapiekanek!”.

To prawda, że najbardziej fenomenalne zapiekanki nie tylko w Katowicach, lecz w całej aglomeracji katowickiej, były własnie tutaj: przy ul. Jana Kochanowskiego 4. Może nie były najtańsze. Choć z drugiej strony… przy cenach w innych miejscach ta wydaje się umiarkowana. Zapiekanka ekstra plus cola kosztowała tu 8,5 zł. Ale dosłownie rozpływały się w ustach. I po jednej takiej zapiekance człowiek nie był już głodny.

Właściciele baru muszą go zamknąć ze względów osobistych. Czynią to z ogromnym żalem. Po kilkudziesięciu latach działalności „Pod 4” stał się ważnym punktem nie tylko na kulinarnej mapie Katowic. To kultowe miejsce może zostać uratowane, jeśli ktoś wyrazi chęć prowadzenia go dalej.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy – jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy.

Fot. Bar „Pod 4”.