Pierwsze szkody

21 czerwca 2018 0 przez administrator

Wicher wybił szybę w oknie kamienicy. Odłamki szkła spadły na ulicę. Uderzyły w samochód.

Dziękujemy panu Arkadiuszowi za zdjęcie oraz informację o tym incydencie. Na szczęście skończyło się tylko na stratach materialnych. Nikt nie ucierpiał.

Do tego zdarzenia doszło na ul. Gliwickiej. Być może okno mieszkania w jednej ze znajdujących się przy Gliwickiej kamienic było niedomknięte. Silne uderzenie wiatru doprowadziło do rozbicia szyby. Spadające szkło roztrzaskało z kolei szybę w oknie samochodu zaparkowanego poniżej. Interweniowała straż.

Wygląda na to, że przed strażakami ciężkie godziny służby. Trzymamy za nich kciuki. Możemy im również pomóc. Tu apel do wszystkich, byśmy pamiętali o zamknięciu okien i usunięciu z balkonów czy parapetów przedmiotów, które wiatr może porwać. W powietrzu już fruwają gałęzie poodrywane od drzew.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy – jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy.