Kolorowa zabawa

6 czerwca 2018 0 przez administrator

Festiwal Kolorów to impreza, której nie trzeba szerzej przedstawiać. Już wkrótce do nas zawita.

To już za 10 dni. W sobotę 16. czerwca w Parku Śląskim (od godz. 15.00 do 21.00). Ma być co najmniej tak świetnie, jak w ubiegłym roku. Jak twierdzą organizatorzy w tym roku Festiwal Kolorów „uderzy z jeszcze większą mocą”.

Impreza jest bezpłatna. Toteż na prośbę organizatorów publikujemy przesłaną przez nich informację:

„Patrzysz na świat przez różowe okulary? Marzysz o niebieskich migdałach? Nie masz zielonego pojęcia, jak spędzić wolny czas? Połącz te trzy kolory, dodaj jeszcze kilka i zanurz się razem z nami w wielobarwnej chmurze Kolorów Holi!

Festiwal Kolorów to impreza, której nie trzeba przedstawiać. Świetni muzycy, pyszne jedzenie i tysiące kolorowych uczestników – to znaki rozpoznawcze tej barwnej inicjatywy. Wstęp na imprezę jest DARMOWY co zachęca do udziału osoby praktycznie w każdym wieku. Organizatorzy przewidzieli bowiem atrakcje zarówno dla dzieci jak i młodzieży i dorosłych. Poza burzą Kolorów Holi, na uczestników czekają m.in. gigantyczne balony, bazooki CO2, żółte okularki czy konkursy z nagrodami.

-„Nie siedź w domu! Wpadnij do nas i zobacz, jakie życie może być kolorowe!” – zachęcają organizatorzy. W tym roku kolorowe szaleństwo zaangażowało dziesiątki tysięcy osób. Plac Zebrań Ludowych w Gdańsku czy Park Lisiec w Częstochowie – gdzie było więcej osób? Nie sposób to stwierdzić. Wiemy natomiast, że w każdym z tych miast kolorowi uczestnicy bawili się świetnie i zadeklarowali swoją obecność w następnej edycji. Czy tegoroczni artyści tacy jak B.R.O, Lady Pank, Vavamuffin czy Lanberry pojawią się także w przyszłym roku? O tym dowiemy się niebawem!

Najbardziej kolorowa impreza na świecie gotowa na 2018 rok! W 2018 roku po raz kolejny mieszkańcy największych polskich miast będą mieli okazję bawić się w tęczy Kolorów Holi. Warszawa, Kraków, Katowice, Częstochowa – to tylko kilka punktów na mapie ogólnopolskiej trasy Festiwalu Kolorów. Kolejna edycja imprezy, jak co roku, zapewni niezapomniane wrażenia, dużą dawkę pozytywnej energii i atmosferę rodem z wielobarwnych indyjskich ulic”.

Miejsce, gdzie odbywać się będzie Festiwal Kolorów w Parku Śląskim, dojazd i kilka innych informacji w linku poniżej:
http://www.festiwalkolorow.pl/wydarzenie/obczaj/t/festiwal-kolorow-w-katowicach-3/id/62#show 

***
Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy. Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy – jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty.

Źródło i fot.: Festiwal Kolorów.