Katozapiekanki muszą przetrwać!

22 czerwca 2018 0 przez administrator

Udostępniamy apel o to, by uratować kultowy bar „Pod 4”. Osoba, która zdecyduje się poprowadzić ten lokal, może liczyć na pomoc. My również włączamy się do akcji. Ratujmy smaki Katowic!

Ilona Kanclerz jest jedną z liderek Śląskiej Partii Regionalnej. Dla nas nie ma to znaczenia, bo inicjatywa, o którą w tym wypadku chodzi, nie ma charakteru politycznego – za to z pewnością służy naszemu miastu. Chcielibyśmy, by inni politycy podejmowali wyłącznie takie działania.

W krótkim filmiku Ilona Kanclerz mówi, stojąc na chodniku ul. Kochanowskiego przed barem „Pod 4”:

– Myślą państwo, że zjadłam ostatnią zapiekankę w barze „Pod 4”? Mam nadzieję, że nie.

I zastanawia się:

– Czy jest możliwe, żeby uratować smaki naszego dzieciństwa?

Apeluje ona o to, by uratować kultowe katowickie zapiekanki. Aby tak się stało potrzebna jest osoba prowadząca biznes w centrum Katowic. Chodzi nawet o mały lokal, najlepiej bez jedzenia.

Śmiałek, który zechce podjąć się wyrobu „katozapiekanek” może liczyć na rozpoznawalny, unikalny produkt. Proponujemy nazwę „katozapiekanki”. Chyba niezła?

Osoba, która zajmie się wytwarzaniem „katozapiekanek” otrzyma jeszcze inną pomoc: linię do ich produkcji, projektanta wnętrz, opiekę biznesową i wprowadzenie marketingowo-promocyjne na rynek.

Katowice Dziś pomogą również – ze swej strony zapewnimy serię nieodpłatnych reklam w różnej formie.

Link do nagrania wideo z apelem:
https://www.facebook.com/ilona.kanclerz/videos/vb.100003286110248/1763052013814319/?type=2&theater 

O tym, co grozi kultowemu miejscu pisaliśmy w tekście:

Pozostanie wielki żal

http://katowicedzis.pl/index.php/79-aktualnosci/1364-pozostanie-wielki-zal 

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy – jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty.