Bez wody

5 czerwca 2018 0 przez administrator

Na pięciu katowickich ulicach kilkugodzinne przerwy w dostawach wody. Mieszkańcy będą mieli do wyboru – zaopatrzyć się w wodę wcześniej bądź korzystać z beczkowozu.

W najbliższy czwartek (7 czerwca) wody bieżącej nie będzie przy ulicach Mysłowickiej i Kolistej. Utrudnienia wystąpią między godz. 9.00 a 14.00 (podany czas jest tylko orientacyjny).

Przerwa w dostawie wody dotyczy następujących nieruchomości: Mysłowicka nr 1a, 1b, 1c, 1d, Kolista Lidl i Kolista Lukoil.

W piątek (8 czerwca) nastąpi przerwa w dostawach wody do domów przy ulicach Fijewskiego, Grota Roweckiego i Kopaniny Lewe.

Wody bieżącej nie będzie od godz. 8.00 do godz. 13.00 (to również orientacyjny czas przerwy w dostawach).

Niedogodności dotkną mieszkańców następujących nieruchomości: Fijewskiego nr 1, 1a, 1b, 4, Grota Roweckiego nr 67g, 69, 69a, 69b, 71b, Kopaniny Lewe nr 1, 5, 8-28a (parzyste).

Zastępcze źródło wody: beczkowóz zaparkowany w rejonie nieruchomości objętych wyłączeniem.

***
Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy. Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy – jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty.

Fot. Pixabay.