Vanessa chce żyć

8 marca 2018 0 przez administrator

W katowickim klubie charytatywny koncert „Fajnie jest pomagać”. Cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie czteroletniej Vanessy, cierpiącej na raka mózgu.

8 grudnia 20174. Dzień, który stał się najgorszym dniem naszego życia. Tego dnia zmieniło się wszystko, począwszy od życia codziennego, przez spojrzenie na świat i to co nas otacza. Nasza wizja idealnego życia potłukła się jak szklanka, która spada na ziemię. Tego dnia rzeczy w które nie wierzyliśmy, byliśmy daleko ? stały się naszą codziennością. Teraz już wiemy, że z życia trzeba łapać każdą chwile, że to co dzieje się w telewizji z dnia na dzień może wydarzyć się u nas. ? ze smutkiem mówi mama Vanessy.

W kwietniu Vanessa skończy pięć lat.

W listopadzie, gdy Vanesska robiła fikołka strasznie zabolała ją główka, płakała – wspomina jej mama. – Owszem, w ostatnim czasie wspominała dwa razy, że troszkę ją boli główka, ale nie wzbudziło to niepokoju u nas. Już po chwili wszystko było dobrze. Nie wiedzieliśmy dlaczego pojawił się ból, ale on tamtej pory Vaneska skarżyła się coraz częściej. W końcu ból był już z nami codziennie.

I Charytatywny Koncert „Fajnie jest Pomagać” odbędzie się 13 kwietnia w Marquee Clubie w Katowicach przy ul.Mickiewicza 4. Start o 17:00.

Zysk z biletów (cegiełek) przeznaczymy na leczenie Vanessy Walusz – zapowiadają organizatorzy.

Koncert będzie miał formę rap festiwalu. Wystąpi kilkunastu artystów, w tym bardzo znanych. Szczegóły w linku poniżej:
https://www.facebook.com/events/274514229749815/