Pierwiastek K

3 marca 2018 0 przez administrator

Na szczególny Dzień Kobiet zaprasza wszystkie panie Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach. Wykwintny poczęstunek, dobra muzyka, a nade wszystko doborowe towarzystwo. Swój udział potwierdziło kilka znanych pań.

Ten szczególny Dzień Kobiet odbędzie się pod hasłem „Pierwiastek K”. RIG organizuje spotkanie dla kobiet, które chcą miło spędzić czas i poznać inne fantastyczne kobiety.

Spotkanie odbędzie się 9 marca. Początek o 17.00 w siedzibie RIG przy ul. Opolskiej 15. To sympatyczne wydarzenie zostało podzielone na dwie części. Od 17.00 do 21.00 przewidziane jest kameralne spotkanie dla ok. 100 kobiet – właśnie w RIG w Katowicach. W jego programie wystąpienia gości w formie powerspeechów, konsultacji oraz networkingu.

Druga część ma charakter bardziej rozrywkowy. Zorganizowana zostanie w FAME CLUB, przy ul. Sobieskiego 11, zaraz obok siedziby RIG. Przewidziano trunki, poczęstunek, dobrą muzykę, fotobudkę i wyborowe towarzystwo – idealny przepis na udany wieczór.

Spotkanie ma na celu integrację kobiet z lokalnego środowiska biznesowego, dostarczenie wiedzy, inspiracji oraz możliwości wymiany doświadczeń między uczestniczkami.

Zaproszenie do udziału w wydarzeniu przyjęły:

Dorota Kośmicka – Gacke – producentka takich seriali jak: „Diagnoza”, „Druga szansa”, „Rodzinka.pl”, „Kasia i Tomek”,
Barbara Szafarczyk – Mańkowska – trycholog medyczny,
Izabella Piotrowska-Grosse – prezes Sfera TV,
Anna Kulec-Karampotis – właścicielka sieci salonów fryzjerskich Trendy Hair Fashion,
Edyta Walęciak-Skórka – projektantka przyszłości,
Mariola Misiorowska-Delorme – ekspert ds. komunikacji międzynarodowej,
Alisa Wysocka – stylistka ubioru,
Aleksandra Cieślik – coach.

W programie loteria z atrakcyjnymi nagrodami dla tych pań, które będą miały przy sobie wizytówki. Wpisowe 49 zł.
Wszystkie panie są mile widziane. Nie tylko te, które prowadzą swój biznes, lecz rónież te, które o nim marzą bądź go planują. Więcej w linku:
https://pierwiastekk2018.evenea.pl/ 

Fot. Fame Club.