Pomysłowa sąsiadka

2 stycznia 2018 0 przez administrator

W mieszkaniu było zimno. Wpadła więc na genialny pomysł i na środku pokoju rozpaliła ognisko.

Brzmi śmiesznie. Wyobraźmy jednak sobie, jakie zagrożenie spowodowała nie tylko dla siebie, lecz również dla innych ludzi.

Była to sąsiadka w podwójnym tego słowa znaczeniu. To drugie bierze się stąd, że do zdarzenia doszło w sąsiadującym z Katowicami Sosnowcu. Pomysłowa pani mieszkała w kamienicy przy ul. Naftowej. Teraz tyczasowo zamieszkuje w szpitalu, ponieważ uległa podtruciu.

1 stycznia o godz. 20.00 straży pożarnej zgłoszono zadymienie w jednym z mieszkań budynku przy ul. Naftowej. Pożar ugaszono szybko, a pomysłowa kobieta – jako się rzekło – trafiła na obserwację do szpitala. Na razie jest to normalny szpital miejski. Biorąc jednak pod uwagę to, co uczyniła, być może następnym jej miejscem pobytu powinien być psychiatryk.

***
Nasze teksty się czyta, a nie tylko lajkuje zdjęcie na Facebooku. Czekamy na twoją reklamę. Kontakt: Facebook – wiadomości, e-mail – [email protected]

Na zdjęciu: Skutki pożaru bywają jeszcze gorsze. Zdjęcie nie przedstawia budynku, w którym pomysłowa kobieta rozpaliła ognisko. Fot. Policja Śląska.