Znaleźliśmy biletową promocję

7 grudnia 2017 0 przez administrator

Zakup biletów KZK GOP za złotówkę niemożliwy – takie niepokojące sygnały otrzymaliśmy od czytelników. Okazuje się, że korzystna promocja jest i działa, tylko się „ukryła”. Odkryliśmy, jak do niej dotrzeć.

Najpierw pani Luiza zgłosiła nam, że kupiła bilet za złotówkę, a system pobrał jej 3,20 zł. Następnie pan Michał znalazł informację, że nowa pula biletów za złotówkę będzie aktywna dopiero 12 grudnia.

To były niepokojące sygnały. Sami też mieliśmy problem, żeby odszukać tę wyjątkowo korzystną promocję. Przypomnijmy – do sprzedaży za pośrednictwem aplikacji telefonicznej trafiło aż 80 tys. biletów na przejazdy autobusami i tramwajami KZK GOP w cenie 1 zł. Dotyczyło to nawet tych przejazdów, za które tradycyjnie musimy zapłacić 5 zł. O tym pisaliśmy tutaj:
„Za symboliczną złotówkę”,
https://katowicedzis.pl/index.php/na-drogach/169-za-symboliczna-zlotowke-2

Promocja jest więc wyjątkowo korzystna. Tylko czy… jest?

Jest, jest i działa. Przedstawiciele organizatora promocji na naszą prośbę dokonali testowego zakupu biletu i przesłali nam zrzuty ekranowe.

Aktualna promocja trwa od 4 grudnia i zakończy się w chwili wyczerpania puli 80 tys. biletów, nie później jednak niż z końcem roku. Z regulaminem promocji można zapoznać się na stronie mPay. Tutaj link do zakładki:

https://www.mpay.pl/pomoc-i-informacja/regulamin/

Nazwa pliku to:

„Regulamin promocji bilet za 1 zł z Masterpass od mPay Edycja Jesienna”

Poniżej znajduje się link bezpośredni (aktualna promocja jest opisana w najnowszym aneksie z 4 grudnia br.):

https://www.mpay.pl/assets/promocje-regulaminy/regulamin-promocji-bilet-za-1-zl-z-masterpass-od-mpay-edycja-jesienna.pdf

Warto też pamiętać, że promocją objęte są tylko bilety kupowane kartą płatniczą. Promocja nie uwzględnia zakupów przy użyciu tzw. elektronicznej portmonetki.

 

***

Chcesz przedstawić innym swój biznes? Zapraszamy do kontaktu: [email protected]