Za symboliczną złotówkę

6 grudnia 2017 0 przez administrator

Wsiadasz do autobusu czy tramwaju i wydajesz tylko 1 zł za przejazd.

To kolejna promocja telefonicznej aplikacji mPay. Znalazło się w niej 80 tys. biletów komunikacji miejskiej, spośród których każdy kosztuje jedynie złotówkę. Z tańszych przejazdów można korzystać podróżując autobusami i tramwajami KZK GOP.

Warunkiem skorzystania z promocji jest kupowanie biletów przy użyciu aplikacji mobilnej i karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass. Można z niej korzystać wielokrotnie, kupując taniej bilety jednorazowe lub czasowe do 90 minut o wartości od 1,10 zł do 5 zł.

Jak kupować bilety za złotówkę?

Wystarczy uruchomić mPay w komórce, a następnie wybrać KZK GOP z listy miast i jeden z dostępnych biletów. Proces ten można znacznie przyspieszyć, dodając wybrane bilety do listy ulubionych. W kolejnym kroku należy wybrać jedną z metod płatności kartą, np. mPay Wallet Masterpass, gdzie do sfinalizowania zakupu wystarczy wpisanie kodu PIN. Innym sposobem jest skorzystanie z opcji Masterpass portfel elektroniczny i dokonanie płatności za pomocą dowolnego portfela działającego w ramach Masterpass.

Jak podłączyć kartę płatniczą?

W promocji mogą uczestniczyć posiadacze kart z logo różnych banków i organizacji płatniczych. Aby móc płacić nimi za bilety, należy być użytkownikiem dowolnego portfela dostępnego w Masterpass. Rejestracji można dokonać m.in z poziomu aplikacji mPay w telefonie. W tym celu wystarczy wejść do zakładki ?Karty płatnicze?, wybrać opcję ?Dodaj kartę? i wypełnić krótki formularz potrzebnymi danymi.

Promocja będzie trwała do wyczerpania puli 80 tys. biletów, nie dłużej jednak niż do końca roku. Jej regulamin jest dostępny jest na stronie internetowej mPay. Przejazdy za złotówkę są dostępne także w innych miastach, w których mPay udostępnia płatności za bilety komunikacji miejskiej.

***

Chcesz pokazać innym swój biznes? Zapraszamy do kontaktu: [email protected]