Wiemy, kto wystąpi

11 grudnia 2017 0 przez administrator

Sylwestrowa Moc Przebojów – Katowice 2017.

Tegoroczna Sylwestrowa Moc Przebojów zaskoczy prawdziwie wybuchową mieszanką polskich i zagranicznych gwiazd. Nowy rok warto powitać w Katowicach – miejscu gdzie, sylwestrowa zabawa smakuje najlepiej, a mieszkańcy nigdy nie zawodzą. Na multimedialnej scenie pod Spodkiem pojawi się europejski król muzyki tanecznej Alvaro Soler, największe hity zagrają również Vengaboys i Danzel. Doskonałą zabawę w plenerze i przed telewizorami zagwarantują również topowi polscy wykonawcy m.in. Sylwia Grzeszczak, Ewa Farna, Enej, Golec uOrkiestra, Natalia Szroeder czy Boys. Sylwestrowa Moc Przebojów 2017, 31 grudnia od godziny 20.00 tylko w Telewizji Polsat.

Plac Honorowy w Katowicach po raz trzeci w historii będzie świadkiem wielkiego multimedialnego widowiska z jakich słynie Polsat. W zeszłym roku noworoczny toast wzniosło z nami 4,2 miliona widzów, a Telewizja Polsat była liderem oglądalności w grupie komercyjnej.

– Już po raz trzeci będziemy gospodarzem ?Sylwestrowej Mocy Przebojów?. Cieszę się, że mieszkańcy Katowic i całej metropolii mogą uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu. Na imponującej scenie wystąpią wspaniali artyści, którzy na pewno rozgrzeją Katowice ? Miasto Muzyki. Do zobaczenia pod Spodkiem ? mówi Marcin Krupa, prezydent Katowic.

– A ja życzę wszystkim widzom, którzy wzniosą z nami toast sylwestrowy: I spełnienia i radości, zdrowia, szczęścia i miłości, entuzjazmu i energii. Super formy u piłkarzy, przecież medal nam się marzy. Na Polsacie samych hitów. W rytmie sylwestrowych bitów… ? mówi Nina Terentiew, członek zarządu i dyrektor programowy Telewizji Polsat.

W tym roku sylwestrowy wieczór upłynie nam w rytmie największych hitów oraz wróżb i horoskopów. Katowice w tę szczególną noc staną się sceną muzyki tanecznej jakiej nie powstydziłaby się gorąca Ibiza. Gwiazdą wieczoru będzie hiszpański wokalista Alvaro Soler ? najbardziej pożądana gwiazda młodego pokolenia, na którego punkcie zwariował Internet. Jego wielki wakacyjny hit ?Sofia? ma dziś niemal pół miliarda wyświetleń na YouTubie. Alvaro to artysta niezwykle popularny w całej Europie. Jego przeboje, takie jak debiutancki ?El mismo sol?, docierały na szczyty list przebojów w Hiszpanii, Austrii, Belgii, Włoszech, Polsce i Szwajcarii. W tanecznym klimacie pozostaniemy również dzięki Danzelowi i jego ?Pump it Up?, który w 2004 roku był numerem jeden na listach przebojów wszystkich europejskich rozgłośni. Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2017, prosto z Holandii, przyjadą do nas również Vengaboys, którzy już w swoim płytowym debiucie zdobyli ogromną popularność. Tego wieczoru zaśpiewają m.in. ?Boom Boom, Boom, Boom? i ?We?re Going to Ibiza?.

Świetną sylwestrową zabawę przed telewizorami zapewnią także najlepsi polscy wykonawcy. Ewa Farna zagrzeje publiczność swoją najnowszą piosenką ?Bumerang? i hitowym ?Wszystko albo nic?, a Sylwia Grzeszczak przypomni wielkie przeboje ?Księżniczka? i ?Tamta dziewczyna?. W Katowicach zagra Enej, którego piosenki ?Symetryczno ? liryczna? czy ?Kamień z napisem love? potrafią rozgrzać nawet w bardzo mroźny wieczór. Z Pawłem i Łukaszem Golcami czyli Golec uOrkiestra ponownie będziemy mogli zaśpiewać ?Ściernisko?, a z Piersiami nieśmiertelną ?Bałkanice?, która na stałe weszła już do żelaznego repertuaru prywatkowego Polaków. Podczas ?Sylwestrowej Mocy Przebojów 2017? wystąpią również: jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia Natalia Szroeder, najgorętsza gwiazda przełomu wieków – Michał Wiśniewski i człowiek z muzyką reggae w sercu – Mesajah. Specjalnie dla mieszkańców Katowic, którzy tak licznie od 2 lat bawią się pod Spodkiem, zagrają wykonawcy związani z aglomeracją śląską – Feel, Sebastian Riedel i Cree oraz odkrycie Internetu – śląskie Frele. Żeńskie trio zyskuje coraz większą popularność, wykonując światowe hity w śląskiej gwarze. Podczas ?Sylwestrowej Mocy Przebojów 2017? będziemy mogli bawić się przy ?Despacito? czyli ?Dejta Cicho?, które na YouTubie ma już ponad 2 miliony odtworzeń. Koniec starego i początek nowego roku spędzimy również w towarzystwie wykonawców muzyki tanecznej, których kocha polska publiczność ? Boys, Weekend, MIG, Long&Junior, Łobuzy i Piękni i Młodzi.

Ten szczególny wieczór będzie miał swoich gospodarzy – prowadzących, którzy w sylwestrową noc będą przekazywać widzom opracowane specjalnie przez astrologów horoskopy i wróżby na nadchodzący rok. Ale to nie wszystko, co godzinę będzie do wygrania samochód, a co 10 minut cenne nagrody rzeczowe. Po północy noworoczny toast wzniosą z widzami: Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży, Agnieszka Kaczorowska, Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor i Robert Korólczyk z Kabaretu Młodych Panów.

?Sylwestrowa Moc Przebojów? to również ogromne wyzwanie realizacyjne i telewizyjne. W Katowicach powstanie ogromna multimedialna scena o całkowitej powierzchni 322 mkw. Szeroką na 55 i wysoką na 22 metrów (8 pięter) scenografię sceny uzupełni prawie 600 mkw. ekranów ledowych i 800 urządzeń rozświetlających. Moc nagłośnienia wyniesie 300 kW, a koncert pokaże, 15 kamer.

Gospodarzami ?Sylwestrowej Mocy Przebojów 2017? są Miasto Katowice i Telewizja Polsat, zaś organizatorem imprezy jest firma Music Company. Patronem medialnymi ?Sylwestrowej Mocy Przebojów 2017? jest dziennik „Fakt”.

?Sylwestrowa Moc Przebojów 2017? ? 31 grudnia, godz. 20.00 tylko w Telewizji Polsat.

Zdjęcia: SYLWESTER Wagart, fot. Michał Pańszczyk.