Nie tylko wlepiają mandaty

25 grudnia 2017 0 przez administrator

Wśród tych, którzy w czasie świąt pełnią służbę, są również strażnicy miejscy z Katowic. Dwaj z nich otrzymali miły prezent – podziękowania od pani Oli, której pomogli w przykrej sytuacji.

Pani Ola jest mieszkanką powiatu bielskiego. Przyjechała do Katowic swoim samochodem. Zaparkowała na ul. Teatralnej. Kiedy chciała odjechać, okazało się, że złapała gumę. A następnie okazało się, że w jej samochodzie nie ma klucza do kół.

Teatralną przejeżdżał patrol straży miejskiej. Funkcjonariusze Marcin Bednorz i Piotr Faron chcieli próbowali kobiecie pomóc w wymianie koła. Jednak okazało się, że klucz znajdujący się na wyposażeniu radiowozu straży, nie pasował do koł peugeota.

Strażnicy podjechali do komendy. Z jednego z prywatnych aut strażników wzięli komplet narzędzi, powrócili i wymienili uszkodzone koło na zapasowe.

„Składam serdeczne podziękowania dla strazników, którzy pomogli w wymianie koła w samochodzie. Bez Panów pewnie trawałoby to znacznie dłużej. Dziękuję za otwartośc i chęć niesienia pomocy, serdecznie pozdrawiam i życze wszystkiego dobrego” – dziękuje Pani Aleksandra.

***
Nasze teksty się czyta, a nie tylko lajkuje zdjęcie na Facebooku. Czekamy na twoją reklamę. Kontakt: Facebook – wiadomości, e-mail – [email protected]