Koszmar na śniegu

17 grudnia 2017 0 przez administrator

Pani Janina przysłała nam serię zdjęć. Przerażające.

Z pewnością domyślacie się, o co chodzi. Zastanawialiśmy się, czy którejś z fotografii nie opublikować, ale naprawdę się nie dało. Zdjęcia przedstawiają panie oraz panów z pieskami. A pieski co robią na śniegu?

Ten koszmar powtarza się co roku. Jak Katowice długie i szerokie pieski wszędzie brudzą. Ich właściciele niestety zazwyczaj nie dbają o to, że ktoś może wdepnąć w pozostałości po psim posiłku, co nie jest ani miłe, ani przyjemne, ani też higieniczne.

Niestety brudne trawniki i chodniki są również tam, gdzie spółdzielnie mieszkaniowe oraz miasto postawiły specjalnie oznakowane kosze na psie odchody. Pod tym względem od Europy Zachodniej jesteśmy o całe lata świetlne.

Na zdjęciu: Drodzy właściciele psów. Jak sądzicie – czy czyszczenie kółek wózka dziecięcego jest przyjemnym zajęciem? Pani Janina musiała to uczynić, stąd jej pomysł, by przysłać nam zdjęcia piesków brudzących pod okiem swoich opiekunów. 

***
Nasze teksty się czyta, a nie tylko lajkuje zdjęcie na Facebooku. Czekamy na twoją reklamę. Kontakt: Facebook – wiadomości, e-mail – poczta@katowicedzis.pl