Konkurs na II Edycję METAMORFOZY został rozstrzygnięty!

12 grudnia 2017 0 przez administrator

Mamy przyjemność przedstawić Państwu Panią Katarzynę Szulik z Katowic, która została wyłoniona spośród wszystkich nadesłanych do konkursu zgłoszeń i wygrała II EDYCJĘ METAMORFOZY organizowanej przez Centrum Dietetyczne Naturhouse Katowice Kościuszki! To właśnie ona zostanie poddana całkowitej metamorfozie a my będziemy świadkami tej niebywałej przemiany!

Pani Kasia jest osobą energiczną, ciekawą świata i otwartą na nowości, a przede wszystkim bardzo mocno zmotywowaną, zdyscyplinowaną, która nie boi się podejmować nowych wyzwań i uparcie dąży do celu pomimo przeciwności losu.

„Miałyśmy poważny dylemat, którą z Pań wybrać i która otrzyma od nas tę niepowtarzalną szansę na całkowitą zmianę wizerunku. Wybór był naprawdę bardzo trudny ale to właśnie Pani Katarzyna swoją osobą przekonała nas, że to właśnie ona jest najlepszą kandydatką” mówią Panie z Centrum Dietetycznego Naturhouse przy ul. Kościuszki 26 w Katowicach. Wygrana w konkursie pozwoli jej spełnić jedno z marzeń czyli pozbyć się kompleksów związanych z wyglądem, a zmiana wizerunku pomoże odzyskać dobrą samoocenę. Jeszcze raz dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia do naszego projektu!

W ubiegłym tygodniu Pani Kasia rozpoczęła kurację z wagą wyjściową 106 kg a my nie możemy się już doczekać efektu finałowego! Na fanpage Naturhouse Katowice Kościuszki na bieżąco można śledzić postępy Finalistki w realizacji diety, utracie zbędnych kilogramów oraz poziom zaangażowania i osobiste spostrzeżeniach z przebiegu kuracji. Zachęcamy do śledzenia Facebooka.

Przypominamy, że metamorfoza obejmuje:

– Dwumiesięczną kurację odchudzającą pod okiem wykwalifikowanego dietetyka Naturhouse Katowice Kościuszki mgr Marzeny Żurek
– Stylizację i koloryzację włosów w salonie fryzjerskim Clarins Andrzeja 25 w Katowicach
– Olśniewający makijaż w wykonaniu Sandra Torbus ? make up artist
– Brafitting czyli dobór odpowiedniej bielizny i sprezentowanie jej zwyciężczyni przez MIG Brafittingowy Salon z Bielizną
– Profesjonalną stylizację wizerunku pod okiem stylistki modowej Olgi Ślusarczyk Muukreacje + voucher na kreację
– Sesję zdjęciową w wykonaniu Adam Światłowski / Pracownia Światła

Centrum Dietetyczne Naturhouse
ul.Kościuszki 26/2, 40-048 Katowice
tel. 791-704-606
e-mail: katowice.kosciuszki@naturhouse-polska.com

Godziny otwarcia:
Poniedziałek, piątek 8:00-16:00
Wtorek, środa, czwartek 11:00-19:00

Fot. Adam Światłowski / Pracownia Światła